مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه ولیعصر (عج) خوزستان عنوان کرد

بسیج شاه کلید حل مشکلات کشور / فضای لازم برای ورود به اقتصاد فراهم نشد

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: مهمترین کاری که بسیج کرد این است که از اول انقلاب تا کنون حلال مشکلات اقشار مختلف مردم در سطح جامعه بوده زیرا هر جا بسیج و بسیجی وارد شدند به عنوان یک شاه کلید قفل ها را باز کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بسیج یعنی حضور بهترین و بانشاط ترین و باایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منافع ملی، برای اهداف بالا، کشورشان به آنها نیاز دارد، همیشه بهترین و خالص ترین و شرافتمندترین و پرافتخارترین انسان ها این خصوصیات را دارند اینها تعابیری است که حضرت امام خامنه ای درباره بسیج در یکی از سخنرانی های خود داشته اند که تعابیری پرمعنا و شگرف از این نهاد است.

چند روزی است که هفته بسیج در کشور آغاز شده است که به همین مناسبت به سراغ حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین حجت الله رستگا‌ر مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان رفتیم تا درباره اقدامات بسیج در سطح کشور جملاتی را بیان کنند.

در برخی از حوزه ها فضای مناسب برای حضور بسیج فراهم نشد

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در همین ارتباط اظهار کرد: مهمترین کاری که بسیج کرد این است که از اول انقلاب تا کنون حلال مشکلات اقشار مختلف مردم در سطح جامعه بوده زیرا هر جا بسیج و بسیجی وارد شدند به عنوان یک شاه کلید قفل ها را باز کردند.

وی خاطرنشان کرد: بسیج در همه حوزه ها به ویژه در حوزه سیاسی، حوزه نظامی، حوزه فرهنگی، حوزه اجتماعی و در حوزه هسته های مقاومت در کشورهای آسیای غربی ورود پیدا کرد و در این زمینه موفق هم بوده است.

حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین رستگا‌ر با اشاره به این نکته که چه در داخل چه در خارج بسیج گره گشای مشکلات بوده است، تصریح کرد: با این وجود متاسفانه در برخی از حوزه ها فضای مناسب برای حضور بسیج فراهم نشد.

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اگر ما الان مشکلاتی در بحث اقتصادی و در برخی از تولیدات در کشور داریم به خاطر این است که آن فضای لازم برای حضور بسیج مهیا نشده است.

ما می توانیم شعار مهم و محوری بسیج

وی در ادامه سخنان خود به معنی بسیج اشاره کرد و گفت: وقتی می گوییم بسیج و بسیجی، به این معنا نیست که آن فرد یک فرد لباس خاکی پوش باشد بلکه بسیج یک اندیشه و یک تفکر است.

حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین رستگا‌ر با تاکید بر این نکته مهم که تفکر بسیجی یعنی تفکری که نمی دانم، نمی توانم و نمی شود در منطقش وجود ندارد، عنوان کرد: ما می توانیم همیشه یکی از شعارهای مهم و محوری بسیج از اول پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده است.

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان یادآور شد: همان طور که حضرت امام خامنه ای همواره بسیج را تحسین کرده اند و در زمان امام راحل نیز اینگونه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه بسیج در بین مردم بیان کرد: بسیج در تمام اقشار جامعه امروز یک جایگاه ویژه ای دارد و شاه کلید حل مشکلات کشور ایران بوده و هست.

مدیریت اقتصاد دست تکنوکرات ها و بعضا لیبرال ها است

حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین رستگا‌ر تصریح کرد: در سراسر کشور در گزارش های میدانی بررسی شود خواهید دید که نمی توان یک مورد را پیدا کرد که بسیج برای حل یک مشکل یا معضلی ورود کرده و آن مشکل حل نشده باشد.

مسئول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان اظهار کرد: در بحث اقتصادی که مدیریت دست تکنوکرات ها و بعضا لیبرال ها است و کمتر کسی با تفکر بسیجی آنجا راه پیدا می کند امروز شاهد مشکلات زیادی هستیم.

وی در پایان سخنان خود در این ارتباط توضیح داد که رهبر معظم انقلاب راه حلی را برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تحت عنوان اقتصاد مقاومتی عنوان کردند که بسیج دنبال اجرا کردن این فرمان مهم است و به فضل الهی موفقیت های خیلی خوبی هم به دست آورده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶:۴۶

شناسه خبر: 83635

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب