برپایی اولین گردهمایی آموزشی سازندگان بازی‌های رای خبرگزاری علم و فناوری - برپایی اولین گردهمایی آموزشی سازندگان بازی‌های رایانه‌ای
جانشین سازمان سراج استان قزوین خبر داد:

برپایی اولین گردهمایی آموزشی سازندگان بازی‌های رایانه‌ای

جانشین سازمان سراج استان قزوین از برگزاری اولین گردهمایی آموزشی ویژه علاقه‌مندان و سازندگان بازی‌های رایانه‌ای در استان قزوین خبر داد.

سجاد عنایتی در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فن‌آوری استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: اولین گردهمایی آموزشی ویژه علاقه‌مندان و سازندگان بازی‌های رایانه‌ای و اپلیکیشن با حضور حدود 15 نفر از علاقه‌مندان و سازندگان در قزوین برگزار شد.

وی با بیان اینکه این گردهمایی استمرار خواهد داشت، تأکید کرد: سازمان سراج در راستای بازی سازی و پیشرفت فنی، هنری و محتوایی بازی ها در استان قزوین در این حوزه گام برخواهد داشت.

عنایتی تأکید کرد: سازمان سراج استان قزوین در تلاش است تا بتواند در راستای تولید و حمایت از بازیها و اپلیکیشن‌هایی با رویکرد موضوعات اصلی انقلاب اسلامی قدم بردارد و تا به امروز نیز بوده است.

وی ادامه ادامه داد: تمام تلاش مرکز بازی سازی سراج در قزوین کمک به گروه های مستقل و اغلب کوچکی است تا بتوانند در مسیر تولید باز های سالم و پاک  و در راستانی اهداف انقلاب اسلامی قدم بردارند.

جانشین سازمان سراج استان قزوین تصریح کرد:باید با تقویت این گروه‌ها منجر به تقویت تولید ملی بازیها و به صنعت و اقتصاد کشور کمک کنیم.

 

 

زمان انتشار: شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶:۰۰

شناسه خبر: 83735

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب