پس از ۱۵ روز

اینترنت بین الملل خوزستان بالاخره وصل شد

اینترنت بین الملل همراه خوزستان پس از ۱۵ روز قطعی به عنوان آخرین استان ها وصل شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، اینترنت بین الملل همراه خوزستان پس از 15 قطعی بالاخره عصر امروز شنبه نهم آذر ماه سال 1398 در کلیه نقاط استان وصل شد.

استان خوزستان در آخرین مراحل از وصل اینترنت بین الملل همراه به شبکه سراسری وصل شد که این مسئله سبب گله مندی و نارضایتی شهروندان خوزستانی شد.

اپراتور ایرانسل از حدود ساعت ۱۴ امروز شبنه و اپراتور همراه اول از حدود ساعت ۱۷ کار خدمات به مشترکان اینترنت همراه را آغاز کردند.

اینترنت خانگی کلیه مشترکان در استان خوزستان نیز پس از وقفه و قطعی طولانی در روزهای پایانی هفته گذشته وصل شده بود.

قطعی اینترنت سبب مختل شدن ارائه خیلی از خدمات شده بود به طوری که مدیرکل هواشناساسی خوزستان گفته بود سازمان هواشناسی کشور داده‌ های مورد نیاز خود را از سایت‌ های وابسته به سازمان جهانی هواشناسی دریافت می‌ کند و ادامه این شرایط باعث می‌ شود که ادار ه‌کل هواشناسی خوزستان برای دریافت این اطلاعات با مشکل مواجه شود.

وی با بیان اینکه با ادامه قطع اینترنت، هواشناسی توان پیش‌بینی دقیق ندارد، گفت: با توجه به ادامه قطع اینترنت، در این شرایط هر پدیده‌ ای به ویژه اگر در فضای محلی رخ دهد، سازمان هواشناسی برای پیش‌بینی آن با مشکل مواجه خواهد بود.

سبزه‌ زاری با اشاره به قطعی اینترنت و عدم دسترسی به سایت‌ های هواشناسی، نسبت به بروز مشکل برای پروازها هشدار داد و بیان کرد: همه این موارد را به مسئولان ذی‌ ربط اطلاع داده‌ ایم اما متاسفانه تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴:۴۳

شناسه خبر: 83739

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب