طرح های پژوهشی با موضوع شهدا در خوزستان انجام می شود خبرگزاری علم و فناوری - طرح های پژوهشی با موضوع شهدا در خوزستان انجام می شود
رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان:

طرح های پژوهشی با موضوع شهدا در خوزستان انجام می شود

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با اشاره به برگزاری کنگره شهدای خوزستان، گفت: قرار است که طرح های پژوهشی پیرامون این کنگره نیز توسط اقشار مختلف بسیج انجام شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه شورای شورای جهاد علمی استان خوزستان با حضور اعضا به میزبانی سازمان بسیج دانشجویی استان خوزستان واقع در خیابان امام موسی صدر اهواز برگزار شد.

در این جلسه که امروز دوشنبه 11 آذر ماه سال 1398 برگزار شد مسئولان اقشار دانشور بسیج حضور داشتند و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

سردار محمود معین پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نیز در این جلسه حضور یافت.

در این جلسه عبدالله بابااحمدیان رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در سخنانی هفته بسیج را تبریک گفت و یاد و خاطره شهدای بسیج را گرامی داشت.

وی در ادامه سخنان به شهدای امنیت که در روزهای گذشته به شهادت رسیدند ادای احترام کرد و ادامه داد: یاد و خاطره شهدای عزیز به ویژه دو شهید خوزستانی یعنی شهید رضا صیادی و شهید اکبر مرادی را گرامی می داریم زیرا برای امنیت مردم و کشور تلاش کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در بخش دیگری از سسخنان خود از اقشار دانشور بسیج به خاطر ارائه طرح های پژوهشی خود تقدیر کرد و افزود: از بسیج فرهنگیان، بسیج جامعه زنان و بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی که طرح ها و موضوعات پژوهشی خود را انتخاب کردند و به تایید خانه نخبگان رساندند قدردانی می کنم.

بابااحمدیان اضافه کرد: از سازمان بسیج فرهنگیان که در انجام پروژه پژوهشی خود اقدامات خوبی انجام دادند و از بقیه اقشار جلوتر هستند نیز به صورت ویژه تقدیر می کنم.

وی در همین ارتباط توضیح داد که قرار است که 13 طرح و پژوهشی از سوی اقشار دانشور بسیج کار شود.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان با اشاره به برگزاری کنگره شهدای خوزستان، گفت: قرار است که طرح های پژوهشی پیرامون این کنگره نیز توسط اقشار مختلف بسیج انجام شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴:۰۵

شناسه خبر: 83788

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب