مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد

کاشت ۱۴۰ هزار اصله نهال در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از کاشت ۱۴۰ هزار اصله نهال در ۱۴ آذر همزمان با سراسر کشور خبر داد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌حسین حکمتیان‌اصل از کاشت ۱۴۰ هزار اصله نهال در سراسر استان خبر داد و اظهار کرد: 14 میلیون  نهال با شعار نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز در روز پنجشنبه ۱۴ آذر کاشت می‌شود که سهم استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۴۰ هزار اصله نهال است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از این ۱۴۰ هزار نهال ۴۰ هکتار در  بویراحمد، ۵۲هکتار در چرام و ۵۲ هکتار در گچساران کاشت می‌شود.

وی با بیان اینکه در شهرستان بهمئی ۱۰۵ و کهگیلویه ۱۲۰ هکتار نهال کاشته می‌شود گفت: متناسب با آب و هوا و اقلیم این مناطق گونه‌های گیاهی شامل بلوط، بادام تلخ، کهور، کنار و سایر گونه‌ها کشت می‌شود.

این مسوول خاطرنشان کرد: این طرح در سرآبتاوه بویراحمد، حوضه پشت کان گچساران، چغل کهگیلویه، چرام و بهمئی روز پنجشنبه هفته جاری اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹:۴۶

شناسه خبر: 83808

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
امراله مهماندوست
۰ مخالف          ۰ موافق
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳:۱۸

دو نوع زمین خوار در کشور ایران وجود دارد ۱- یکی شخص یا اشخاصی که نتواند یا نتوانند به موقع و به اندازه رشوه خود را به کارکنان (الف – اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان … ب – اداره اجازه برداشت آب از زیر زمین در شهرستان … پ – اداره واگذاری زمین برای توسعه کشاورزی در شهرستان … ت – اداره ثبت اسناد املاک در شهرستان … بپردازد یا بپردازند ۲- یکی شخص یا اشخاصی که نتواند یا نتوانند به موقع و به اندازه رشوه خود را به الف – اداره شهرسازی شهرستان … ب – اداره روستا سازی شهرستان … پ – اداره ثبت اسناد املاک شهرستان …بپردازد یا بپردازند این شخص یا اشخاص از طرف مراجع مربوطه به عنوان زمین خوار به اداره دادگستری شهرستان … معرفی می شوند تا درس عبرتی شوند برای ملت بزرگ ایران

اشتراک گذاری مطالب