رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر،

امر به معروف و نهی از منکر، یکی از مهمترین مبنای تفکر سیاسی است

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر، صبح امروز در سالن جلسات ستاد نمایندگی ولی فقیه سپاه امام صادق (ع) با اعضا مجمع استان و شهرستان‌ها در راستای یادواره ۲۰۰۰ شهید استان، نشستی برگزار نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر، صبح امروز در سالن جلسات ستاد نمایندگی ولی فقیه سپاه امام صادق (ع) با اعضا مجمع استان و شهرستان‌ها در راستای یادواره ۲۰۰۰ شهید استان، نشستی برگزار نمود.

در آغاز نشست سرهنگ فقیه، مسؤل مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر و تبریک هفته مقدس بسیج از حضور همه ی اعضا و معاونین مجمع رهروان اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین مبنای تفکر سیاسی یک مسلمان به شمار می رود و از فرایضی است که وجوب کفایتی آن ضروریت دینی شناخته شده و ضامن بقای اسلام است.

وی افزود: مقام معظم رهبری که در امورات مختلف جامعه به مسئله امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه دارد و همیشه توصیه دارند که به این واجب فراموش شده به صورت جدی پیگیری کنید و به همه‌ی مسؤلین توصیه جدی می‌کنند که بستر انجام این فریضه  را به ویژه برای جوانان آماده کنند.

فقیه با اشاره به دست آورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد: حفاظت و حراست از دستاوردهای این نظام باید در دستور کار همگان قرار گیرد و مسؤلین، نیز عامل به این واجب فراموش شده باشند که  در بر گرفته از اصل هشتم قانون اساسی و همگانی نمودن امر به معروف و نهی از منکرکه از سه حوزه مردم به مردم، مردم به دولت، دولت به مردم سرلوحه خود قرار دهند که این امر مهم در کشور به ویژه در استان بوشهر نهادینه شود.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر، اظهار کرد: پیگیری‌ها و ابلاغیات مقام معظم رهبری که به تعداد ۶۶ موارد در ابعاد مختلف فرهنگی اقتصادی امنیتی سیاسی می‌باشد عامل به آن باشند و سرلوحه خود قرار دهند.

وی در ادامه افزود: این امر مهم نباید مقطعی باشد و مکرر تذکر دهند که در ذهن همه‌ی مردم نهادینه شود و خود را موظف به انجام آن باشند و در بین مردم فرهنگ سازی نمایند.

 سرهنگ فقیه گفت: این واجب فراموش شده وظیفه‌ی همه‌ی مسؤلین و مردم به ویژه نهادهای فرهنگی می‌باشد تا همه امت حذب الله از گزند دشمنان مصون بمانند.

 وی یادآور شد: نیروهای گزینش شده،  از همه‌ی اقشار مردم می‌باشند و هم اکنون همه‌ی نیروهای گزینش شده در حال آموزش به سر می‌برند که در آینده ای نزدیک لشکر مطالبه‌گری گردان‌ها و گروهان‌ها به صورت دسته‌بندی و گروهی در کل استان و شهرستان‌ها بعد از پایان دوره آموزش به کار خواهند گرفت.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷:۲۷

شناسه خبر: 83811

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب