ساخت اولین مسواک تمام اتوماتیک جهان که دندان ها را خبرگزاری علم و فناوری - ساخت اولین مسواک تمام اتوماتیک جهان که دندان ها را به صورت اصولی تمیز می کند +فیلم و عکس
علم و فناوری گزارش می دهد؛

ساخت اولین مسواک تمام اتوماتیک جهان که دندان ها را به صورت اصولی تمیز می کند +فیلم و عکس

به تازگی محققان نوعی مسواک ساخته اند که می تواند دندان ها ر ا بدون دخالت انسان و به صورت اتوماتیک تمیز نماید . البته این مسواک قابلیت اتصال به تلفن همراه و انجام تنظیمات شخصی را نیز دارد.

گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری سجاد عبدلی ؛ مسواک زدن کاری است که به توصیه دندانپزشکان برای حفظ زیبایی دندان ها  باید در طی شبانه ‌روز 2 بار انجام شود که با انجام این کار علاوه بر آن که از ایجاد جرم بر روی دندان جلوگیری می ‌شود، باعث داشتن  دندان ‌های سفید و زیبا خواهد شد. به نظر می رسد مسواک زدن دندان ها کاری ساده باشد. تنها کافی است از مسواک و خمیر دندان مناسب استفاده شود، اما ممکن است رعایت این موارد برای اطمینان از سلامت دندان ها کافی نباشد چرا که بعضی از افراد ، اصول صحیح مسواک زدن را نمی دانند و نه تنها با مسواک زدن از دندان هایشان مراقبت نمی کنند بلکه باعث صدمه دیدن دندان ها و لثه هایشان می شود . البته عده ای هم هستند که به دلیل زمان بر بودن فرایند این کار، به طور کامل قید مسواک زدن را میزنند. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بتوان بدون دخالت انسان و به صورت اصولی مسواک زد ؟

به تازگی محققان نوعی مسواک اتوماتیک ساخته اند که افراد می توانند بدون دخالت خود و به صورت خودکار و البته به صورت اصولی دندان هایشان را تمیز نمایند.

این مسواک جدید که "Brush Lee" نام دارد این امکان را به شما می ‌دهد که با قرار دادن آن در دهانتان بدون متحمل شدن کوچکترین زحمتی همه دندان‌ های خود را در مدت زمان 10 ثانیه تمیز نمایید.

اجزای تشکیل دهنده مسواک "Brush Lee"

در واقع قطعه اصلی "Brush Lee" یک موتور الکتریکی است که به صورت آهنربایی به مسواک مخصوص متصل شده و دندان ‌ها را تمیز می‌کند، این موتور به راحتی از بدنه مسواک جدا می شود به همین دلیل از آن می توان در چندین مسواک در یک خانواده استفاده کرد.

بخش دهان گیر این مسواک از ماده سیلیکونی ضد باکتری با ردیف‌ های متعدد تمیزکننده نرم ساخته شده است ، این بخش زمانی که به موتور وصل می شوند شروع به لرزش با فرکانس‌ های مختلف می‌ کند و باعث تمیز شدن دندان ها می شود.

خمیرگیری خودکار مسواک

این مسواک به صورت تمام خودکار است و احتیاجی به استفاده خمیر دندان توسط کاربر ندارد بلکه با فشار دادن دکمه مخصوص خمیر دندان بر روی دهان گیر ها قرار می گیرد .

نحوه اتصال مسواک به گوشی های هوشمند برای انجام تنظیمات شخصی

یکی دیگر از ویژگی های این مسواک خودکار، امکان اتصال آن به گوشی های هوشمند است که با استفاده از آن می توانید تنظیمات شخصی خود را بر روی آن پیاده سازی کنید و با توجه به نیاز خود زمان مسواک زدن خود را برحسب زمان های پیش فرض 10، 15 ، 20 ، 30 و 60 ثانیه تنظیم نمایید. البته می توانید شدت مسواک زدن را نیز بر حسب جنس دندان های خود همچون حالت حساس ، حالت سریع و حالت پایه انتخاب کنید .

شارژ بی سیم مسواک اتوماتیک

موتور الکتریکی این مسواک نیز به صورت بی ‌سیم شارژ می ‌شود و با هر بار شارژ تا یک ماه کار می‌کند .

انتهای پیام /

 

زمان انتشار: جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 83822

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب