اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان ارشد جهت تکمیل و خبرگزاری علم و فناوری - اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان ارشد جهت تکمیل و ارائه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه
توسط معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران تشریح شد

اعطای فرصت شش‌ماهه به دانشجویان ارشد جهت تکمیل و ارائه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از اعطای فرصت ۶ ماهه به دانشجویان کارشناسی ارشد برای تکمیل و ارائه دستاوردهای پژوهش پایان‌نامه خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران خبر ارائه فرصت 6 ماهه به دانشجویان کارشناس ارشد برای تکمیل و ارائه دستاوردهای پژوهش پایان نامه در سایت دانشگاه مازندران زمینه گفت‌وگوی خبرنگار ما با معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران را فراهم کرده است.

محمدحسین فاطمی در این ارتباط اظهار کرد:  این طرح ویژه دانشجویان دانشگاه مازندران است و برای سایر دانشگاه‌های کشور نیست.

وی دلیل اصلی اجرای این طرح را داشتن فرصت محدود دانشجویان برای دفاع از پایان نامه که منجر می‌شود دستادوردهای پژوهشی دانشجویان به طور کامل ارائه شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران یادآور شد: دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت چندانی برای عملیاتی کردن پژوهش باشند.

وی اضافه کرد: ما معتقد هستیم به دلیل عدم فرصت برای ارائه فرصت مناسب پروژه تحقیقاتی به نتیجه نمی‌رسد.

فاطمی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار دهیم به دانشجویان فرصت 6 ماهه بعد از ارائه طرح دادیم که دستاوردهای پژوهشی خویش را منتشر کرده و مستندات آن را ارائه دهند و بابت همین موضوع دانشجویان نمره کاملی دریافت می‌کنند.

وی در ارتباط با اقدامات انجام شده دانشگاه برای هدایت طرح‌های پژوهشی به سمت نیازهای استانی، گفت: نیازهای پژوهشی کشور و استان به دانشگاه‌ها در کشور ارائه می‌شود و دانشگاه در جریان نیازمندی‌های کشور قرار دارد.

فاطمی ادامه داد: درصدی از پژوهش‌ها با توجه به امکاناتی که وجود دارد به سمت رفع نیازهای کشور و استان اختصاص پیدا می‌کند اما کافی نیست.

وی در پایان گفت: از اینکه سازمان‌های مختلف نیازهای خودشان را به دانشگاه اعلام کنند بسیار استقبال میکنیم به دلیل که دانشجویان دوران تحصیلات تکمیلی ما دانشجویان محقق و بسیار پرکار هستند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 83855

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب