لزوم حضور پر شور دانشجویان در صحنه انتخابات خبرگزاری علم و فناوری - لزوم حضور پر شور دانشجویان در صحنه انتخابات

لزوم حضور پر شور دانشجویان در صحنه انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان بر حضور پرشور دانشجویان در صحنه انتخابات تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با دانشجویان دانشگاههای استان بمناسبت ۱۶آذر روز دانشجو با اشاره به اهمیت انتخابات یازدهمین دوره مجلس گفت:دانشجویان باید به عنوان قشر اگاه و انقلابی جامعه در این عرصه سرنوشت ساز حضور فعال و پرشور داشته باشند.

وی تصریح کرد:دانشجویان باید با شناخت معیارهای نمایندگان انقلابی در انتخاب فرد شایسته و اصلح دقت کنند.

امام جمعه ارومیه  اهمیت تحقیق و پژوهش در دانشگاهها را هم یاداور شد و خواستار افزایش مطالعه و کتابخوانی در دانشگاهها و تعامل بیشتر مسیولان با  دانشجویان شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای استان نیز در این مراسم با اشاره به نقش حوزه ها و دانشگاهها در تمدن سازی و سرنوشت کشور بر مشارکت و هم افزایی بیش از پیش حوزه و دانشگاه تاکید کرد .

حجت الاسلام اسم حسینی با بیان اینکه امروز دشمن بر دانشگاهها و دانشجویان متمرکز شده است افزود:دانشجویان باید با بصیرت و درک دغدغه های رهبری و امکانات کشور و گام های درست دشمن را از رسیدن به اهداف خود مایوس کنند.

در ابتدای این جلسه چند تن از نمایندگان تشکلهای دانشجویی و دانشجویان دانشگاههای استان طی سخنانی به بیان دیدگاهها و مطالبات خود در خصوص مسائل مختلف سیاسی،فرهنگی،
اجتماعی،علمی،آموزشی و صنفی پرداختند.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴:۰۰

شناسه خبر: 83859

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب