تاخیر در تعیین فرماندار خرمشهر به هیچ وجه پذیرفته نیست خبرگزاری علم و فناوری - تاخیر در تعیین فرماندار خرمشهر به هیچ وجه پذیرفته نیست
امام جمعه خرمشهر:

تاخیر در تعیین فرماندار خرمشهر به هیچ وجه پذیرفته نیست

امام جمعه خرمشهر گفت: تاخیر در تعیین فرماندار برای شهرستان خرمشهر از سوی استاندار خوزستان به هیچ وجه پذیرفته نیست.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، چندی پیش کوروش مودت بهبهانی که مدت کمی فرماندار شهرستان خرمشهر شده بود از سوی وزیر آموزش و پرورش به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان منصوب شد و از آن پس این شهرستان فرماندار ندارد.

این مسئله سبب اعتراض شدید حجت‌ الاسلام والمسلمین محمدجواد عادل پور امام جمعه خرمشهر شد که امروز جمعه ۱۵ آذرماه سخنانی را در این ارتباط در جمع نمازگزاران جمعه این شهر مقاوم و شهیدپرور عنوان کرد.

عدم حضور فرماندار به مصلحت شهرستان خرمشهر نیست

وی در خطبه‌ های نمازجمعه خرمشهر به عدم انتخاب فرماندار توسط استاندار خوزستان برای این شهرستان به شدت اعتراض کرد و گفت: در روز هشتم آبان ‌ماه فرماندار خرمشهر به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با حفظ سمت منصوب شد و اکنون بیش از یک ماه است که برای خرمشهر فرمانداری انتخاب نشده است.

امام جمعه خرمشهر در همین ارتباط توضیح داد: ما در شهرستان خرمشهر فرماندار نداریم، هر چند که معاونان کارهای مربوطه را انجام می ‌دهند اما این کفایت نمی ‌کند زیرا ما در این شهرستان نه فرماندار داریم و نه سرپرست فرمانداری منصوب شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه های نمازجمعه خطاب به استاندار خوزستان گفت: آقای استاندار آیا در شأن مردم خرمشهر است که بیش از یک ماه فرماندار نداشته باشند؟

حجت‌ الاسلام والمسلمین عادل پور با اشاره به مشکلات به وجود آمده تاکید کرد: آیا در این پروسه نام نویسی کاندیدا برای انتخابات مجلس شورای اسلامی عدم حضور فرماندار به مصلحت شهرستان خرمشهر است؟

وی در ادامه خطبه های نمازجمعه بیان کرد: بنا داشتم در هفته قبل این مطلب را تذکر دهم اما به ما خبر دادند که قرار است روز شنبه فرماندار جدید خرمشهر معارفه شود اما بعد لغو شد.

ضعف در ناوگان اتوبوسرانی خرمشهر

رئیس شورای فرهنگ عمومی خرمشهر خاطرنشان کرد: تاخیر در تعیین فرماندار برای شهرستان خرمشهر از سوی استاندار خوزستان به هیچ وجه پذیرفته نیست.

وی در بخش دیگری از خطبه های نمازجمعه به برخی دیگر از مشکلات خرمشهر اشاره کرد و عدم وجود خط واحد و ضعف در خدمت ‌رسانی در این حوزه از جمله معضلات شهر دانست.

 حجت‌ الاسلام والمسلمین عادل پور در همین ارتباط تصریح کرد: خرمشهر بیش از ۱۸۰ هزار شهروند دارد که ضعف در ناوگان اتوبوسرانی معضلاتی را برای آنها به وجود آورده است.

امام جمعه خرمشهر از استاندار خوزستان، فرماندار، شهردار، شورای شهر، منطقه آزاد اروند و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواست که این مشکل را حل کنند زیرا وظیفه آنها رسیدگی به این مشکلات است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲:۲۵

شناسه خبر: 83883

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب