رئیس دانشگاه شهرکرد طی پیامی روز دانشجو را تبریک گفت خبرگزاری علم و فناوری - رئیس دانشگاه شهرکرد طی پیامی روز دانشجو را تبریک گفت

رئیس دانشگاه شهرکرد طی پیامی روز دانشجو را تبریک گفت

سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد طی پیامی ۱۶ آذر، روز دانشجو را به دانشجویان دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از چهارمحال و بختیاری؛ سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد طی پیامی ۱۶ آذر، روز دانشجو را به دانشجویان دانشگاه تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

از دانشگاه همیشه و در همه‌جا این انتظار هست که محل جوشش و اوج دو جریان حیاتی در کشور باشد: اول، جریان مهم علم و تحقیق، دوم، جریان آرمان‌گرایی‌ها و آرمان‌خواهی‌ها و هدف‌گذاری‌های سیاسی و اجتماعی. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی).

16 آذر، یکی از روزهای افتخارآمیز تاریخ ایران و نماد مبارزه با استکبار است که در آن، جوانان آزادمرد و آگاه، پرچم بیزاری از تاریکی‌ها، ظلم، استبداد و استکبار را بر دوش کشیده و چراغ بیداری و آزادی‌خواهی را روشن نگه‌داشته‌اند.

اكنون در شرايطي كه فتنه‌ها از هر سو نظام مقدس جمهوري اسلامي را فراگرفته و ناحق درصدد حق جلوه دادن خود مي‌باشد، جنبش دانشجويي به‌عنوان قشر آگاه جامعه وظيفه‌اي صدچندان بر دوش دارد تا با نصب العین قرار دادن منويات ولي امرمسلمين حضرت آيه الله العظمي خامنه‌اي (مدظله‌العالی) مبني بر مسلح شدن به سلاح بصيرت از سوء استفاده مجدد از دانشجو و دانشگاه جلوگيري كند و در شرايطي كه جنگ سخت دشمن تبديل به جنگ نرم شده به عنوان افسران جنگ نرم در خط مقدم مقابله با دشمنان داخلي و خارجي با تمام توان از كيان نظام مقدس جمهوري اسلامي دفاع نمايند.

امید است مجموعه دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی بتوانند بیش از پیش نقش بی بدیل خود را در رشد، پیشرفت و تعالی کشور به منصه ظهور گذاشته و در مسیر تحقق اهداف و سیاست‌های کلان نظام اسلامی در حوزه علم و فناوری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گام‌های مؤثری بردارند.

اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد روز دانشجو را خدمت تمام دانشجویان، اساتید و علم آموزان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم که تمامی دانشجویان توأمان در کسب علم و تهذیب نفس موفق عمل نمایند.

 

انتهای پیام/۱۰۲۶

زمان انتشار: شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷:۴۱

شناسه خبر: 83891

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب