دومین رویداد استارتاپی حوزه صنعت در دانشگاه مازن خبرگزاری علم و فناوری - دومین رویداد استارتاپی حوزه صنعت در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود
به مدت سه روز

دومین رویداد استارتاپی حوزه صنعت در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

دومین رویداد بزرگ استارتاپی بخش صنعت به مدت سه روز در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران روزهای 25،24 و 26 آذرماه  فصل جدیدی برای توسعه فعالیت استارتاپی در مازندران رقم می‌خورد.

این برای دومین بار است که بخش صنعت شاهد برگزاری دومین رویداد استارتاپی  است و زمینه تحکیم ارتباط دانشگاه و صنعت را بتوان فراهم کرد.

ارتباط حوزه صنعت و دانشگاه که از مهمترین رخدادهای امروز در فضای آکادمیک است، شرکت شهرک های صنعتی مازندران که سال 97 اولین رویداد استارتاپی حوزه صنعت را با همکاری دانشگاه مازندران برگزار کرد که با استقبال دانشجویان کارآفرین و صنعتگران مواجه شد.

 

پس از اینکه این رخداد با موفقیتی چشمگیر در سال قبل پشت سر گذاشته شد، شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در نظر دارد در سال 98  جهت حمایت از کالای ایرانی و ارتقای کیفی دانش و بهره گیری از ظرفیت دانشگاه‌ها و پژوهشگران، دومین رویداد حوزه صنعت را با همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه مازندران برگزار کند.

 

این رویداد مهم از تاریخ 24 لغایت 26 آذر 98 در دانشگاه مازندران برگزار خواهد شد.

 

رویداد بزرگ استارتاپی حوزه «صنعت کوک» در دانشگاه مازندران

 

از نکات مهم دومین رویداد حوزه صنعت کوک علاوه بر دریافت گواهی حضور در این رویداد، شرکت در سه کارگاه با حضور اساتید معتبر و امکان ارائه ایده ها به سرمایه گذاران را نیز دارد. در کنار این ها هر گروه از شرکت‌کننده، می‌توانند ایده ها و طرح های خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و با گزینش متخصصان حاضر در رویداد تیم خود را تشکیل دهند.

 

همچنین برای شرکت‌کنندگان در این استارتاپ، امکانات رفاهی مطلوبی در نظر گرفته شده است.

 

جوایز نقدی و غیر نقدی در نظر گرفته شده برای تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 5، 3 و 2 میلیون تومان خواهد بود. به تیم خلاق رویداد مبلغ 1 میلیون تومان اهدا خواهد شد. همچنین دو تیم برتر رویداد استارتاپی در جلسه معرفی به سرمایه‌گذار در تاریخ 18 دی ماه شرکت خواهند کرد.

 

حمایت‌هایی از سوی شرکت شهرک ها و مرکز کارآفرینی دانشگاه مازندران ،اعم از کمک به ثبت شرکت،کمک به بازاریابی و تجاری سازی طرح و ... هم شامل طرح های برتر می شود.

 

علاقمندان جهت حضور در رویداد استارتاپی می‌توانند به آدرس  @KBCUMZ در تلگرام و اینستاگرام مراجعه کنند.

 

همچنین بانک تجارت، سامانه حمل و نقل اسنپ، شرکت کاله، اپراتورهای، ایرانسل، همراه اول، رایتل و... از اسپانسرهای شاخص این رویداد هستند.

زمان انتشار: شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰:۵۵

شناسه خبر: 83894

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب