سورپرایز وزیر جوان لو رفت

گمانه زنی میشود که سورپرایز روز پنجشنبه وزیر جوان، رایگان شدن ترافیک داخلی می باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی در فضای مجازی از سورپرایزی برای مردم در روز پنجشنبه خبر داده که با واکنش های عموما منفی مردم و اقشار مختلف در فضاهای حقیقی و مجازی با توجه به پیشینه سورپرایزهای دولت روبرو شده است.

بنابر خبرهای واصله در همین فضای مجازی، دو گمانه زنی درمورد سورپرایز وزیر جوان وجود دارد، یکی آغاز به کار اینترنت ملی و دیگری رایگان شدن ترافیک داخلی می باشد که البته قابل ذکر است رایگان شدن ترافیک داخلی در راستای توسعه شبکه ملی اینترنت است.

گمانه زنی اول مبنی بر آغاز به کار اینترنت ملی قطعا اشتباه بوده و راه اندازی این مهم به این زودی ها میسر نخواهد بود و زیرساخت ها و پیش نیازهای بسیاری را لازم دارد که باید یکی یکی تامین شوند اما گمانه زنی دوم می تواند درست باشد که بدین طریق مردم ایران بیش از پیش به استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های داخلی راغب شوند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ رایگان شدن ترافیک داخلی به این معناست که استفاده از پیام‌رسان‌ها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که در داخل کشور میزبانی می‌شوند، دیگر هزینه‌ای نخواهد داشت و تنها پیام‌رسان‌ها و سایت‌های غیرایرانی هزینه دارد.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 84034

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب