خبرگزاری علم و فناوری

دبیر اجرایی دهمین کنگره دندانپزشکی پارسه:

کاهش هزینه دندانپزشکی با عرضه محصولات با ارز دولتی

دکتر عزمی اظهار داشت: مهم ترین هدف برگزاری نمایشگاه تخصصی عرضه محصولات دندانپزشکی، عرضه محصولات دندانپزشکی باکفیفیت به صورت مستقیم و عرضه آن ها به دندانپزشکان می باشد که باعث می گردد هزینه درمان نیز کاهش پیدا کرده و کیفیفت درمان به نسبت قبل بهتر و افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ دکتر امیر عزمی، دبیر اجرایی دهمین کنگره دندانپزشکی پارسه گفت: این همایش پس از همایش سالیانه تهران، بزرگترین روایداد دندانپزشکی در کل کشور  واستان فارس می باشد.

وی با بیان اینکه بیش از 162 نفر طی چند ماه تلاش کردند تا این کنگره به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا برسد، هدف برگزاری را اینگونه عنوان کرد: از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش علمی ارتقا سطح دانش همکاران ما در حوزه دندانپزشکی استان فارس و جنوب کشور می باشد.

دبیر اجرایی دهمین کنگره دندانپزشکی پارسه در خصوص شرکت کنندگان این کنگره تصریح کرد: بیش از 80 سخنران در همایش حاضر هستند و بیش از 70 شرکت تولیدکننده داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در نمایشگاه تخصصی عرضه محصولات دندانپزشکی  حضور دارند.

وی درمورد هدف برگزاری نمایشگاه تخصصی عرضه محصولات دندانپزشکی اظهار داشت: مهم ترین هدف برگزاری نمایشگاه تخصصی عرضه محصولات دندانپزشکی، عرضه محصولات دندانپزشکی باکفیفیت به صورت مستقیم و عرضه آن ها به دندانپزشکان می باشد که باعث می گردد هزینه درمان نیز کاهش پیدا کرده و کیفیفت درمان به نسبت قبل بهتر و افزایش پیدا کند.

دکتر امیر عزمی در پایان اذعان داشت: اکثر تجهیزات عرضه شده در این نمایشگاه با ارز دولتی وارد شده و با همین قیمت موردت ایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت عرضه به پزشکان می باشد.

 

خبرنگار: احسان ایوبی

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰:۳۰

شناسه خبر: 84053

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب