پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی هرمزگان برگزار شد خبرگزاری علم و فناوری - پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی هرمزگان برگزار شد
با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان؛

پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی هرمزگان برگزار شد

پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی هرمزگان با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، دکتر ابراهیم حسن نژاد رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان و خانواده های معزز شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تشریح رشادت ها و ایثارگری های رزمندان اسلام و شهادت های 8 سال جنگ تحمیلی گفت: خانواده معظم شهدا همه هستی خود را فدای این نظام و انقلاب و امنیت کشور کردند و سختی های بسیاری را به جان خریدند.

سردار اباذر سالاری افزود: فرزند یک خانواده تمام سرمایه آن خانواده هست و خانواده های زیادی هستند که حتی تک فرزند خود را با نیت پاک  و ارزشمند دفاع از قرآن و اسلام به جنگ فرستادند و پای همه مشکلات ایستادند.
سردار اباذری تصریح کرد: امروز از برکت خون شهدا شاهد پیشرفت و عزت نظام هستیم و مدیون خانواده های شهدای گرانقدر هستیم و افتخار می کنیم ملت ما شهادت برایشان افتخار و سعادت است و به همین دلیل است هیچ کشوری نمی تواند به ایران اسلامی تعرض کند و دست دشمنان کوتاه است.
وی با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه ای که پرچم نظام و انقلاب به دست صاحب اصلی خود رسید، تصریح کرد: اعتقاد و ایمان راسخ داریم که با توکل بر خداوند، از مسیر مشکلات عبور خواهیم کرد.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در خصوص اغتشاشات و توطئه های دشمن برای نا امن کردن کشور گفت: مردم میهن اسلامی ما مومن و انقلابی هستند و در فتنه اخیر پای نظام ایستادند و ما هم وظیفه داریم خدمتگذار آنها باشیم، زیر دین شهدا نباشیم و به حرمت خون پاک آنها برای مردم تلاش کنیم.
سردار اباذری از برگزاری کنگره 1500 شهید خبر داد که در آن نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، نمایشگاه سیر تاریخی از خلقت حضرت آدم و بازسازی صحنه های دفاع مقدس بصورت زنده انجام می شود.
دکتر عبدالمهدی عراقی زاده برادر شهید عبدالمحمد عراقی زاده هم در این یادواره با بیان خاطرات دوران دفاع مقدس گفت:دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی فکر می کردند این انقلاب مثل برخی انقلابها در کشورهای مختلف پایدار نیست ولی خیلی زود متوجه شدند نمی توانند این انقلاب و کشور را به نفع خود مصادره کنند و شروع کردند به ایجاد توطئه های داخلی و تفرقه که کشور را به سمت نا امنی پیش ببرند.
دکتر عراقی زاده افزود: مردم با رشادت و از خودگذشتگی نشان دادند مانند جوانانی که خود را فدای کشور کردند پای این انقلاب ایستاده اند.
وی تاکید کرد: مردم با توکل بر خدا و وحدت و یگانگی، بصیرت و هوشیاری مراقب نفوذهای دشمن باشند و مدیران با صداقت به مردم خدمت کنند. خیانت اندکی می تواند خدمات بسیاری از مدیران دلسوز و انقلابی کشور را زیر سوال ببرد.
انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷:۰۹

شناسه خبر: 84143

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
۰ مخالف          ۰ موافق
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۳:۰۸

مثل همیشه در یادواره بسیج جامعه پزشکی صندلی ها خالی هست،دلم برای برگزارکنندگانش میسوزه چقدر التماس کردند،کسی بیاد ولی کسی نیومد

اشتراک گذاری مطالب