به جای «باربی» و «اسپایدرمن» این اسباب‌بازی‌های علمی را برای کودکان بخرید

اسباب بازی‌های مشهور که در اسباب بازی فروشی‌ها یافت می‌شود عمدتا از قلمروی بن‌تن و اسپایدرمن و باربی خارج نمی‌شوند. کم پیش می‌آید که یک وسیله سرگرم‌کننده کودکان به دنبال بهبود وضعیت فکری آنها نیز باشد.در این مطلب ایده‌هایی برای هدیه دادن به کودکان علاقه‌مند به علوم فراهم شده است. ادامه این مقاله را دنبال کنید تا با فهرستی از اسباب‌بازی‌های علمی آشنا شوید.

این هدایای جالب علمی‌آموزشی برای بچه‌های کنجکاو را ببینید. در این نوشتار می‌‌خواهیم به سراغ اسباب‌بازی‌های علمی برویم؛ آنهایی که خلاقیت و شکوفایی ذهنی کودک شما را برمی‌انگیزانند و به رشد بهتر مغز آنها کمک مي‌کند و البته در عین حال باعث سرگرم شدن بیشتر آنها می‌شوند. در اینجا ایده‌هایی برای هدیه دادن به کودکان علاقه‌مند به علوم فراهم شده است. ادامه این مقاله را دنبال کنید تا با فهرستی از اسباب‌بازی‌های علمی آشنا شوید.

بهترین اسباب‌بازی‌های علمی که می‌توانید برای کودکانتان تهیه کنید

میکروب‌های هیولا – سلول‌های خون

حتی اگر با دیدن خون غش می‌کنید، مطمئناً می‌توانید این سلول‌های‌ خونی بامزه را تحمل کنید. این مجموعه مخملی شامل گلبول قرمز، گلبول سفید، پلاسما، پلاکت و آنتی‌بادی می‌شود.

تخم دایناسور دینو

تخم‌دایناسور دینو را حفر کنید، 12 تخم‌مرغ منحصر به فرد دایناسور را باز کنید. این کیت برای یک مهمانی در کودکان و یا یک آخر هفته بارانی بسیار عالی است: این 12 تخم دایناسور را مخفی کنید و بگذارید بچه‌های شما وانمود کنند که دیرینه‌شناس هستند.

تیم فضایی: یک بازی کارگروهی کارتی

برای زنده ماندن، شما و تیم خود باید برای فرار از سیاهچاله و هنگام برخورد با یک مشکل بعد از دیگری، هماهنگ شوید. تنها امید شما این است که سفینه فضایی خود را قبل از اینکه دیر شود تعمیر کنید.

یک جعبه علمی کاوشی منزجرکننده

اجازه دهیم که بچه‌ها ضمن یادگیری علوم، همه چیزهای منزجرکننده را کشف کنند. این جعبه شامل همه چیزهایی است که برای ایجاد روده بدبو، لکه‌های براق و خون جعلی نیاز دارید. همچنین به بچه‌ها کمک می‌کند تا رشد قالب‌ها و باکتری‌های دوستانه را تماشا کنند.

کیت آزمایشی علوم فوران آتشفشانی و گدازه

فوران سرگرم‌کننده آتشفشان خود را تماشا کنید. این کیت تمام ابزارها و مواد لازم را برای برانگیختن یک آتشفشان فوران کننده و آزمایش گازها، مواد معدنی و گدازه‌ها را به شما می‌دهد.

انتهای پیام/

تیمور خسروی

زمان انتشار: شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶:۳۲

شناسه خبر: 84219

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب