ثبت‌نام ۳۷۳ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام ۳۷۳ هزار در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام در این آزمون روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری به نقل از حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اظهار کرد: با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده، ثبت‌نام در این آزمون‌ها ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۸ آذرماه به پایان می‌رسد.

وی افزود: ثبت‌نام در آزمون‌ها از روز شنبه ۱۶ آذرماه آغاز شده است و تاکنون ۳۷۳ هزار و ۱۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور به داوطلبان توصیه کرد: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت واجد شرایط بودن، ثبت‌نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

توکلی اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ همزمان با بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین‌ماه ۹۹ در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه این آزمون‌ها از روز دوشنبه ۲۵ فروردین‌ماه ۹۹ در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد و داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۷ فروردین‌ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۵۳

شناسه خبر: 84244

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب