پایگاه علمی بنی فاطمه سپاه سیدالشهدا(ع) برگزیده ج خبرگزاری علم و فناوری - پایگاه علمی بنی فاطمه سپاه سیدالشهدا(ع) برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج در کشور شد
کسب رتبه برتر پایگاه علمی و پژوهشی کشور در چهارمین جشنواره مالک اشتر

پایگاه علمی بنی فاطمه سپاه سیدالشهدا(ع) برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج در کشور شد

پایگاه علمی و پژوهشی بنی فاطمه سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج و برترین پایگاه علمی بسیج درسطح کشور شد

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران: در چهارمین جشنواره مالک اشتر بسیج پایگاه علمی و پژوهشی بنی فاطمه سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج و برترین پایگاه علمی بسیج درسطح کشور شد.

در چهارمین جشنواره مالک اشتر بسیج از سرکار خانم دکتر مرادی مسئول پایگاه علمی و پژوهشی بنی فاطمه (س) سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران برای کسب رتبه برتر در سطح پایگاه های علمی و پژوهشی در سطح کشور تقدیر شد.

چهارمین جشنواره مالک اشتر بسیج یکی از برنامه‌های موفق سازمان بسیج مستضعفین است. برگزیدگان این جشنواره که بر اساس معیارهای تعیین شده اشراف انتخاب می شوند به نوعی بهترین ها و سرامد بسیجیان در سراسر کشور محسوب می شوند.


معیارهایی که برای سنجش و ارزیابی رده های منتخب جشنواره انتخاب می شوند با توجه به عرصه ها و رده های مختلفی که در بسیج وجود دارد، متفاوت هستند ولی می‌توان گفت آن معیارهایی که وجود دارد عمدتا ناظر بر طرح های اعتلای بسیج است که در سال 97 اجرا شده، و در تمام موارد مولفه‌ها و شاخص‌های مختلفشان توسط معاونت‌های تخصصی، تالیف، ترسیم و مورد ارزیابی قرار میگیرند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹:۲۷

شناسه خبر: 84258

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب