لاغری به سبک SMN

کلینیک مشاوران ارمغان سلامتی روشی را ابداع کرده است که افراد چاق بتوانند بدون دارو،دمنوش، ورزش و رژیم غذایی لاغر شوند و به اندام ایده ال برسند. 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ سید محسن نعمتی بنیانگذار روش لاغری به سبک SMN در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هدف ما داشتن جامعه ای سالم و شاداب است. و در این راه از اهداف خود غافل نشده ایم. 

وی ادامه داد: ما در حوزه لاغری بدون دارو، ورزش، دمنوش و رژیم غذایی فعالیت داریم.

نعمتی گفت: مقالات متعددی در این زمینه در مجله های ملی و بین الملی در کشورهای خارجی مرتبط با این حوزه کاری چاپ شده است. 

بنیانگذار این روش که در ۱۶ آذر مصادف با روز دانشجو موفق به کسب رتبه برتر پایان نامه های استان در رشته علوم انسانی شده است، تصریح کرد: ما در کلینیک ارمغان سلامتی در طی ۱۰ جلسه مشاوره کاری می کنیم که شخص به لحاظ ابعاد روانشناختی که در حوزه خورد و خوراک است، درمان شود.

وی به روش درمان اشاره کرد و گفت: این روش با توجه به تکنیک های روانشناختی جلوی پرخوری عصبی را می گیرد و کاری می کند که بدن شخص سوخت و  ساز بیشتری را انجام دهد و در نهایت حجم خوردن کاهش یافته و شخص روز به روز شاهد کاهش وزن خود خواهد بود تا جایی که تمام چربی ها از بدن شخص برود.

نعمتی در ادامه افزود: ما توانستیم در حوزه فضای مجازی کارآفرینی کنیم. ۷۰ الی ۹۰ درصد مراجعین ما از کشورهای آلمان، آمریکا، اسکاندیناوی، ترکیه و آذربایجان باشد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵:۳۸

شناسه خبر: 84267

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب