استفاده از ظرفیت‌های مساجد و اماکن مذهبی برای فعال خبرگزاری علم و فناوری - استفاده از ظرفیت‌های مساجد و اماکن مذهبی برای فعالیت‌های مذهبی
امام جمعه قزوین خواستار شد:

استفاده از ظرفیت‌های مساجد و اماکن مذهبی برای فعالیت‌های مذهبی

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مافی رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: رهبر معظم انقلاب به حوزه علم و فناوری، نگاه ویژه‌ای دارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار دکتر مصطفی مافی رییس پارک علم و فناوری استان قزوین اظهار کرد: نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی به حوزه علم و فناوری، نگاه ویژه‌ای است و پیشرفت، خلاقیت و نوآوری را معطوف به این حوزه می‌دانند.

وی تأکید کرد: لازم است به حوزه علم و فناوری نگاه ویژه‌ای صورت بگیرد و مسئولان تلاش کنند تا شاهد پیشرفت‌های روز افزون در این حوزه مهم و حیاتی باشیم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: البته این ضرورت هم وجود دارد که برای اینکه مسئولان به اهمیت حوزه علم و فناوری بیش از پیش پی ببرند، مسئولان فعال در این عرصه به خوبی اهمیت آن را تبیین کنند تا این حوزه به اولویت مسئولان تبدیل شود.

 نماینده ولی فقیه در استان قزوین همچنین بر ضرورت استفاده از فرصت مساجد و اماکن مذهبی نیز تأکید کرد و گفت: با توجه به شرایط موجود، فضاها و اماکن مذهبی و مساجد فرصت بسیار خوبی است تا فعالیت‌های علم و فناوری در آن اجرایی شود.

دکتر مصطفی مافی نیز در این دیدار بیان کرد: در حوزه علوم انسانی، اسلامی و دینی شاهد ابداعات جدیدی هستیم و تلاش می‌کنیم تا مرکز نوآوری هنر و علوم انسانی را در قزوین دایر کنیم و برای این منظور موافقت دکتر ستاری را نیز دریافت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: برای راه‌اندازی این مرکز می‌باید فضای مناسبی را انتخاب کنیم و ان‌شاءالله مسئولان همراهی و همکاری لازم را برای این موضوع داشته باشند.

 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵:۱۵

شناسه خبر: 84691

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب