۲۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت چهارمحال و بختی خبرگزاری علم و فناوری - ۲۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت چهارمحال و بختیاری در دوره‌های آموزشی شرکت کردند

۲۵۰۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت چهارمحال و بختیاری در دوره‌های آموزشی شرکت کردند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون دوره‌های ‌آموزشی در زمینه‌های مختلف برای ۲۵۲۱ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری، علی ملک پور با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی جهت ارتقاء سطح دانش و بینش دانش‌آموزان، طلاب و دانشجویان تحت حمایت بیان کرد: این دوره‌های آموزشی در زمینه‌های تحصیلی، ورزشی، قرآن و احکام، سبک زندگی اسلامی و مهارت‌های هنری برگزار می‌شود.

وی از دیگر برنامه‌های این نهاد برای دانش‌آموزان، طلاب و دانشجویان را برگزاری اردوهای آموزشی و زیارتی عنوان و افزود: در 9 ماهه نخست امسال 1031 نفر از دانش‌آموزان، طلاب و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: هدف از برگزاری اردوهای زیارتی و آموزشی، تقویت نظام فکری، اخلاقی و مهارت‌های کاربردی مددجویان است که دوره‌های اخلاق اسلامی، مهدویت، آموزش سبک زندگی دینی، فرزندپروری و مهارت‌های اجتماعی ویژه گروه‌های مختلف برگزار می‌شود.

ملک پور خاطرنشان کرد: 4564 دانش‌آموز و 1110 دانشجو در مقاطع تحصیلی کاردانی تا دکترا و همچنین علوم قرآنی تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.

انتهای پیام/۱۰۲۰

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷:۴۰

شناسه خبر: 84712

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب