اقتدار سپاه ضامن امنیت ایران اسلامی است

مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات فیزیک کاربردی سازمان بسیج علمی پزوهشی استان قزوین گفت: سپاه و توانمندی او در دفاع از ملت ایران نشان داده است که اقتدار او ضامن امنیت ایران اسلامی است.

محمد افشار  مدیر مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات فیزیک کاربردی سازمان بسیج علمی پزوهشی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری استان قزوین با اشاره به سیلی محکم سپاه به امریکا اظهار کرد: سپاه پاسداران و نیروهای نظامی در طول 40 سال گذشته همواره حافظ کیان ایران اسلامی بوده و هستند.

وی افزود: ترور حاج قاسم سلیمانی در راستای انتقام گیری از همین حرکت مقتدرانه نیروهای مسلح کشور و مخصوصا سپاه پاسداران و در نهایت ملت بزرگوار ایران بود.

افشار عنوان کرد: انتقام سخت یک مطالبه عمومی از سوی ملت ایران بود و ملت همه به این نتیجه رسیده ایم که کوتاه آمدن در برابر دشمن هرگز به نفع ملت ایران نه تنها نخواهد بود بلکه دشمن را گستاخ تر از قبل خواهد کرد.

وی بیان کرد: سیلی روز گذشته سپاه به امریکا نشان داد هیمنه این رژیم، پوشالی است و وقت آن فرا رسیده که امریکا سرنوشت خاورمیانه را به دست مردم همین منطقه بسپارد.

مدیر مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات فیزیک کاربردی سازمان بسیج علمی پزوهشی استان قزوین در پایان یادآور شد: نخبگان کشور نیز با حمایت از این حرکت قابل تقدیر سپاه، بکی از بزرکترین راه های شکست امریکار را تقویت بنیه علمی کشور دانسته و آن را با قدرت پیگیری خواهند کرد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱:۵۸

شناسه خبر: 84917

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب