ساخت کاپشن هوشمندی که می تواند به بخاری برقی و شار خبرگزاری علم و فناوری - ساخت کاپشن هوشمندی که می تواند به بخاری برقی و شارژر تلفن همراه تبدیل شود+فیلم و عکس
علم و فناوری گزارش می دهد؛

ساخت کاپشن هوشمندی که می تواند به بخاری برقی و شارژر تلفن همراه تبدیل شود+فیلم و عکس

به تازگی محققان موفق به ساخت نوعی کاپشن هوشمند شده اند که به ۴ هیتر برقی مجهز است و می تواند شما را در زمستان در مقابل سرما محافظت نماید.

گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری سجاد عبدلی ؛ استفاده از لباس های گرم و کاپشن، یکی از راه هایی است که افراد می توانند در فصل زمستان خود را در برابر سرما محافظت کنند. اما گاهی از اوقات هوا آنچنان سرد است که استفاده از لباس های گرم نیز جوابگو میزان سرما نمی باشد و حتما باید خود را به بخاری گرم رساند تا مانع سرماخوردگی شد. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بتوان لباس های خود را به بخاری تبدیل کرد. به تازگی محققان موفق به طراحی نوعی کاپشن گردیده اند که مجهز به نوعی هیتر برقی می باشد .

این کاپشن هوشمند که "8k flexwarm " نام دارد می تواند با کمک سنسورهایی که در آن تعبیه شده است دمای بدن شما را اندازه گیری می کند و در صورت سرد بودن ، شروع به گرم کردن بدن شما کند .

کاپشن هوشمند 8k flexwarm

در این کاپشن هوشمند 4 عدد المنت گرم کننده تعبیه شده است که یکی در پشت کاپشن ، دو عدد درون جیب های آن و یکی بر روی سینه قرار گرفته است . این هیتر ها دارای باتر 4000 میلی آمپر قابل تعویض هستند و بوسیله کابل USB  شارژ می شوند البته شما می توانید برای شارژ کردن تلفن همراه تان نیز از آن استفاده نمایید. این کاپشن می تواند در مدت 6 دقیقه دمای خود را به 122 درجه فارنهایت ( 50 درجه سلیسیوس) برساند ، البته برای جلوگیری از گرمای بیش از حد این المنت ها با رسیدن به دمایی بالاتر از 50 درجه بصورت خودکار خاموش می شوند .

اتصال 8k flexwarm به تلفن همراه

این کاپشن این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند که با استفاده از نرم افزارهایی که بر روی تلفن همراه نصب می شود بتوانند دمای آن را کنترل کنند. کاربر با استفاده از سیستم بلوتوث تلفن همراه خود می تواند با این کاپشن ارتباط برقرار نماید .

انتهای پیام /

   

زمان انتشار: شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰:۰۰

شناسه خبر: 84942

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب