برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای خبرگزاری علم و فناوری - برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش‌آموزی در فارس

برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش‌آموزی در فارس

معاون آموزش و پرورش فارس از برگزاري جشنواره علمی وپژوهشی ونمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش‌آموزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاري علم و فناوري از شيراز؛ جشنواره علمی و پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش سراهای دانش آموزی در استان فارس برگزار خواهد شد.

اين جشنواره با هدف راستای اجرای مفاد سند تحول بنیادین، تقویت فعالیت‌های علمی و پژوهشی دانش آموزان و معلمان برای حل مشکلات ملی و محلی، همچنین  توسعه و تنوع بخشی به جشنواره‌ها و رقابت‌ها در زمینه‌ها و سطوح مختلف با مشارکت نهادهای تخصصی و حرفه‌ای برنامه ريزي شده تا از پراکندگی برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات علمی پژوهشی و تعدد مراکز تصمیم گیری و اجرا كه مشكلاتي را در پي داشته جلوگيري شود.

فرهاد اسماعيلي از برگزاري اين جشنواره در ۶۰ گرایش به صورت مجزا خبر داد و تصريح كرد: با اجرای این دستورالعمل از این به بعد آموزش‌ها و فعالیت‌ها در سطح مدارس  و به نحو عمیق تر انجام می‌شود و همگی فعالیت‌ها به صورت متمرکز اجرا می‌شود.

معاون آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد که سایر دانش آموزان علاقه مند تا ۳۰ دیماه برای شرکت در مسابقات آزمایشگاهی و تا تاریخ ۲۲ فروردین ماه ۹۹ برای دیگر مسابقات فرصت دارند تا ثبت نام کنند.

 

انتهاي پيام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 84975

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب