برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از برگزیدگان جشنواره جهادگران علم و فناوری استان البرز

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، مراسم تقدیر و تشکر از برگزیدگان جشنواره جهادگران علم و فناوری استان برگزار گردید.

مرتضی آلیانی از برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از برگزیدگان جشنواره جهادگران علم و فناوری استان البرز خبر داد.

مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز در گفتگو با این خبرگزاری گفت: با توجه به برگزاری جشنواره جهاد گران علم و فناوری در هفته پژوهش و هفته بسیج در آذر ماه 98،  مراسمی به منظور گرامیداشت 40 سالگی تأسیس بسیج مستضعفین و همچنین تقدیر و تجلیل از نفرات برتر جشنواره جهاد گران علم و فناوری در 5  دی ماه 1398 تشکیل گردید.

آلیانی گفت: در این مراسم از برگزیدگان طرح های آماتور ، نیمه آماتور و حرفه ای در سطوح دانش آموزی ، دانشجویی و اساتید تقدیر و تجلیل به عمل آمد؛ لازم به ذکر است مخترعان ، مبتکران و پژوهشگران در این نشست از طراحی پروژه­هایی با توجیه فنی و اقتصادی در سطوح متنوع برای شرکت ها و صنایعجات کشور در آینده نزدیک خبر دادند،همچنین یکی از مواردی که در این نشست بحث و بررسی شد تاکید بر اقتصاد مقاومتی با رویکرد دانش بنیان بود که همت تمامی افراد جامعه اعم از مخترع، مبتکر، پژوهشگر، سرمایه گذاران و سایر مردم را می طلبد.

او عنوان کرد: همچنین اعضای کارگروه های علمی خانه نخبگان که به عنوان داور این رویداد علمی در نظر گرفته شده بودند، ضمن تاکید بر تکمیل چرخه ایده تا ثروت  در فضای علمی و صنعتی استان و کشور، بر تشویق و حمایت های مادی و معنوی از پروژه های مخترعان و مبتکران اتفاق نظر داشتند.

وی افزود: در ادامه مسئولین کارگروه های علمی در این نشست ضمن ترسیمی آینده روشن از فضای علم و پژوهش در استان البرز ،از تمامی پژوهشگران دعوت به همکاری می نماید تا در فعالیت های علمی این مجموعه نقش موثر داشته باشند.

به گفته مسئول سازمان علمی، پژوهشی استان، در پایان از 30  نفر مخترع و مبتکر برتر با اهدا تندیس و لوح یادبود تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹:۱۱

شناسه خبر: 84992

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب