استقرار دستگاه CT اسکن در بیمارستان شهید بهشتی آستارا خبرگزاری علم و فناوری - استقرار دستگاه CT اسکن در بیمارستان شهید بهشتی آستارا
نماینده مردم آستارا در مجلس خبر داد:

استقرار دستگاه CT اسکن در بیمارستان شهید بهشتی آستارا

 

نماینده مردم شهرستان آستارا در بهارستان در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری با اشاره به اینکه هنوز محل نصب این دستگاه در بیمارستان شهید بهشتی آماده نیست،‌اظهار داشت: دستگاه CT اسکن تهیه شده برای بیمارستان آستارا پیشرفته و از نوع زیمنس ساخت کشور آلمان است که امیدوار هستیم با بسترسازی مناسب به زودی به بهره برداری برسد.

ولی داداشی با بیان اینکه برای دستگاه CT اسکن بیمارستان شهید بهشتی اعتباری بالغ بر ۶میلیارد تومان تامین گردیده است، گفت: نصب و راه اندازی این دستگاه نیز به هزینه ای ۳۰۰میلیون تومانی نیاز دارد که امیدواریم هرچه سریعتر تامین گردد.

نظام عباسی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا نیز در این باره اظهار کرد: مقدمات و زیرساخت‌های استقرار دستگاه CT اسکن در بیمارستان شهید بهشتی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی فضا و سرب‌کوبی اتاق اسکن به سرعت درحال پیگیری است،‌افزود: استقرار و بهره برداری از دستگاه CTاسکن در کیفیت‌بخشی مباحث درمانی شهرستان آستارا بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

 

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸:۳۸

شناسه خبر: 85089

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب