اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در چهارمحال و خبرگزاری علم و فناوری - اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مسئول فضای مجازی بسیج استان چهارمحال و بختیاری گفت: اولین رویداد تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج هم زمان با سراسر کشور در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ یاسر بیاتی مسئول فضای مجازی بسیج چهارمحال و بختیاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: این رویداد قرار است برای اولین‌بار در رده‌های مختلف بسیج برگزار شود و تاکنون 10 تیم صلاحیت حضور در آن را پیدا کرده‌اند.

وی تصریح کرد : اولین رویداد تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج در سه بخش پویانمایی شامل انیمیشن کوتاه، موشن گرافیک، انیمیشن کات اوت و...، نرم‌افزار تلفن همراه و بازی‌سازی از تاریخ دوم تا چهارم بهمن‌ماه در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

بیاتی ادادمه داد: هدف از برگزاری اولین رویداد تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج عملیات آفندی و تیم‌سازی و گردان‌سازی در فضای مجازی است.

وی خاطر نشان کرد: اولین رویداد تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج در واقع یک رزمایش است تا بتوان به انسجام رده‌های بسیج در عرصه فضای مجازی دست یافت.

انتهای پیام/1020ج
 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰:۴۶

شناسه خبر: 85100

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب