فرمانده بسیج شهر دارخوین ترور شد/شهادت عبدالحسین م خبرگزاری علم و فناوری - فرمانده بسیج شهر دارخوین ترور شد/شهادت عبدالحسین مجدمی در کمین افراد ناشناس
بامداد امروز

فرمانده بسیج شهر دارخوین ترور شد/شهادت عبدالحسین مجدمی در کمین افراد ناشناس

فرمانده بسیج شهر دارخوین استان خوزستان در کمین افراد ناشناس ترور شد و به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، بامداد امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه سال 1398 حوالی ساعت 2 فرمانده بسیج شهر دارخوین استان خوزستان در کمین افراد ناشناس ترور شد و به شهادت رسید.

شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان بر اثر حمله مسلحانه افراد ناشناس مقابل منزل خود در شهرستان شادگان مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید.

در همین ارتباط سعید حاجیان فرماندار شادگان شهادت عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج بخش دارخوین شادگان را تایید کرد و گفت: حوالی ساعت دو بامداد امروز این فرمانده که به منزل بازگشته بود، مقابل در خانه ‌اش توسط افراد ناشناس که برای وی، کمین کرده بودند به ضرب گلوله‌ های سلاح کلاشینکوف شهید شد.

وی در ادامه بیان کرد: در همان ساعات اولیه تحقیقات برای دستگیری افراد مسلح آغاز شده و به زودی در این باره اطلاع رسانی می شود.

هم اکنون آئین بزرگداشت شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین در مسجد امام علی (ع) در نزدیکی پل ارتش در حال برگزاری است.

شهید عبدالحسین مجدمی از مدافعان حرم و از یاران سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی است.

هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت ترور شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین را بر عهده نگرفته است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴:۳۵

شناسه خبر: 85219

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب