خبرگزاری علم و فناوری

راکت استودیو اولين شبكه و رسانه اينترنتي كارآفريني استان قزوين

پیله‌چی عنوان کرد: اولين شبكه و رسانه اينترنتي كارآفريني استان قزوين در قزوین کار خود را آغاز کرده است.

محمد پیله‌چی، مدیر استودیو راکت‌ در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری استان قزوین با اشاره به راه‌اندازی استوديو فناوري و استارتاپي راكت، اظهار کرد: استودیو راکت اولین شبکه اینترنتی و استارتاپی شهر قزوین است که در حوزه تولید محتوای فناورانه و کارآفرینی کار می‌کند.

وی افزود: این استودیو در چهار دپارتمان انمیشین و مونشن گرافی، گرافیک، شبکه اینترنتی و فناوری که یک رسانه مدیا است و مجله تصویری راکت  که در بستر اینترنت و فضای اینستاگرام انتشار داده می شود بنا نهاده شده است.

مدیر استودیو راکت‌ عنوان کرد: عمده فعالیت راکت استودیو تولید محتوا برای شرکت های دانش بنیان استارتاپ ها و کار آفرینان است.

وی اضافه کرد: شبکه اینترنتی راکت استودیو یک برنامه  گفتگو محور در بستر اینترنت است که تلاش می‌کند  با مصاحبه با کارآفرینان و مسئولینی که با اکوسیستم نوآوری  ربط پیدا میکنند و همچنین مدیران استارتاپ ها،  به معرفی محصولات  آنها پرداخته و مشکلات و خبرهای خوب اکو سیستم نوآوری را منتشر کند.

پیله‌چی با اشاره به اینکه در مجله تصویری نیز بخش های ویژه ای از اکوسیستم نوآوری قزوین بیان می شود، تصریح کرد: خبرهایی از قبیل فناوری هایی که در قزوین شکل گرفته و محصولات شرکت‌های دانش بنیان در این مجله منتشر خواهد شد.

وی تصریح کرد: در استودیو راکت که در پارک علم و فناوری مستقر است 11 نفر فعالیت میکنند که 8 نفر مستقر و سه نفر نیز دورکاری می‌کنند.

این فعال استارتاپی با اشاره به اینکه در استودیو، پرده سبز هم داریم،  بیان کرد: استودیو راکت، تنها استودیو ویژه شرکت های دانش بنیان کارآفرینان و استارتاپ ها است.

وی با اشاره به انگیزه‌های تأسیس این استودیو تصریح کرد:  با توجه به علاقه‌ای که به انتقال دانش بین رشته‌ای داشتیم تصمیم گرفتیم.

پیله‌چی تأکید کرد: با ایجاد راکت استودیو و شبکه اینترنتی به سمت تولید محتوای آموزشی در زمینه فناوری و استارتاپ ها رفتیم تا بتوانیم با آموزش مردم و شهروندان آنها را از دستاوردهای فناوری استان قزوین مطلع کنیم.

وی در پایان یادآور شد: حامی رسانه ای هفته پژوهش شهر قزوین، حامی رسانه ای هفته جهانی کار ، انجام پروژه های مشترک با شهر ونکوور کانادا و روسیه از جمله برنامه‌هایی است که توسط این استودیو در این مدت کوتاه انجام شد.

 

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲:۲۸

شناسه خبر: 85223

مطالب مرتبط :
مجتمع اقتصادي

تبديل بيابان خشك به مجتمعی سرسبزبا بازده اقتصادی

تولید با دستانی خالی رویایی دست نیافتنی نیست بلکه باید باور داشت و خواست ، با تلاش و همت فرد کارآفرین در روستای ریحان شهرستان خمین استان مرکزی، بیابان به باغ بزرگ مبدل گشته و اشتغال در این مجتمع تولیدی رونق دوچندان گرفته است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب