آشنایی با رویداد استارتاپی فناوریهای نوین در صنعت

اولین رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت استان فارس۱۹ بهمن ماه جاری برگزار می شود.

مهرداد سهرابی، مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری فارس اعلام کرد: به همت بنیاد بهره وری گمبا ( گروه مشاوره ای، مهندسی و مدیریتی ) و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، سازمان جهاد کشاورزی  و دانشگاه علوم پزشکی شیراز  رویداد استارتاپی (Demo show) با موضوع فناوری های نوین در صنعت غذا ، دارو ، سلامت و کشاورزی  در شهرک  صنعتی بزرگ شیراز برگزار می گردد.

وی همچنین عنوان کرد : تیم های استارتاپی، شرکت های دانش بنیان و کسب و کار های نوپا می توانند در این رویداد که ۱۹ بهمن ماه جاری در شهرک صنعتی بزرگ شیراز. برگزار می شود، شرکت نمایند.
 
سهرابی در پاسخ به این سوال که هدف از برگزاری این رویداد یک روزه چیست گفت: ارائه طرح های استارتاپی و نوین به سرمایه گذاران و صنعتگران، ا فزایش دانش عمومی در خصوص فناوری های نوین این حوزه ،تشکیل جلسات B2B با سرمایه گذاران و تیم های استارتاپی و
معرفی و تبلیغات  کسب و کار تیم های شرکت کننده به مخاطبان و مدیران مدعو در رویداد می باشد.

مدیر کل اداره  ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این پرسش که از برگزیدگان این استارت آب چه حمایتی انجام خواهد شد،  پاسخ داد: جایزه نقدی به نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شده است همچنین .استقرار تیم های برتر در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز و  کارخانه نوآوری شیراز با تخفیف ویژه مد نظر می باشد. کمک هزینه استخدام نیرو ،خرید ملزومات اداری و ثبت اختراع و .... نیز در نظر گرفته شده است.

او با توضیح این مورد که مخاطبان این رویداد را سرمایه گذاران و صنعتگران تشکیل می دهند از اقشار علاقه مند برای حضور در " اولین رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت استان فارس " دعوت نمود.

زمان برگزاری این رویداد  ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر به صرف ناهار و پذیرایی عنوان شده و زمان برگزاری کارگاه آموزشی ویژه تیم های شرکت کننده: ۱۶ بهمن ماه می باشد.

مکان برگزاری شیراز، کمربندی جنوبی، شهرک صنعتی بزرگ شیراز، میدان دوم، مرکز خدمات فناوری کسب و کار، سالن کنفرانس ( همراه با اعطای گواهینامه معتبر ) می باشد و تلفن ثبت نام رایگان و کسب اطلاعات بیشتر 09120327913 آماده پاسخگویی می باشد.

 

خبرنگار: مهرآفرین وثوقی

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵:۰۰

شناسه خبر: 85262

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب