نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در خوز خبرگزاری علم و فناوری - نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در خوزستان آغاز شد/ رقابت فشرده ۱۸ گروه خوزستانی
دبیر نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال خوزستان:

نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در خوزستان آغاز شد/ رقابت فشرده ۱۸ گروه خوزستانی

نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در خوزستان با حضور شرکت کنندگانی از سراسر این استان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری تعلم و فناوری از استان خوزستان، با حضور جمعی از علاقه مندان جوان خوزستانی نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی در استان خوزستان آغاز به کار کرد.

نخستین رویداد تولید متحوای دیجیتال بسیج استان خوزستان، در محل سالن همایش بهشت هویزه آغاز به کار کرد.

این رویداد که با حضور هفتاد نفر از بسیجیان فعال مجازی سراسر استان در حال برگزاری است، با حضور سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان و حجت الاسلام سید امیر میرعلایی معاون فرهنگی اجنماعی سپاه خوزستان به صورت رسمی آغاز شد.

در این استارت آپ 15 گروه از شهرستان های اهواز، اندیمشک، لالی، گتوند، دزفول، بهبهان، باغملک، شوشتر و ایذه در رقابتی جدی به تولید محتوای دیجیتال در قالب های برنامه نویسی، پویا نمایی، فول موشن، رئال موشن، بازی و... می پردازند.

محتوای تولیدی شده توسط گروه داوری مورد ازریابی و بررسی قرار گرفته و در پایان آثار برتر این رویداد معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

امیر طرفیانی دبیر نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال خوزستان است و حجت الاسلام میلاد امینی موحد، اسماعیل معنوی و جمعه پور داوری آن را بر عهده دارند.

در همین ارتباط امیر طرفیانی دبیر نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال خوزستان رفتیم تا توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد.

دبیر نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال خوزستان در گفت وگو با خبرگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: نخستین رویداد (استارتاپ) تولید محتوای تخصصی فضای مجازی خوزستان توسط مرکز فضای بسیج سپاه حضرت ولیعصر (عج)  استان خوزستان آغاز شد.

وی  در ادامه سخنان خود بیان کرد: این رویداد تخصصی در سه حوزه اپلیکیشن، پویانمایی و گیم به مدت ۴۸ ساعت در اهواز برگزار می ‌شود.

دبیر رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: تیم های تخصصی تولید محتوا از شهرهای مختلف خوزستان در این رویداد شرکت کرده اند که ایده های برتر آنها با جوایز نقدی تقدیر و جهت شرکت در رویداد بزرگ کشوری به تهران اعزام خواهند شد.

طرفیانی در بخش پایانی سخنان خود گفت: این برنامه برای نخستین بار است که در استان خوزستان اتفاق می‌ افتد و موجب شکوفا شدن استعدادهای نهفته جوانان متخصص و توانمند خوزستانی می ‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱:۳۷

شناسه خبر: 85272

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب