تفکر بسیج به عنوان تفکر برتر در نهادهای آزادی خواه دنیا خبرگزاری علم و فناوری - تفکر بسیج به عنوان تفکر برتر در نهادهای آزادی خواه دنیا
نشست تخصصی مجمع عالی بسیجیان

تفکر بسیج به عنوان تفکر برتر در نهادهای آزادی خواه دنیا

رئیس دادگستری استان خراسان شمالی در نشست تخصصی مجمع عالی بسیجیان با اشاره به قدرت تصمیم سازی و نظام سازی امام بزرگوار به عنوان بنیان گذار و پیشوای انقلاب اسلامی و آینده نگری طولانی و جامع ایشان در شکل دهی به نهادهای مقدسی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمده است که تا آن زمان بعد از معصومین علیه السلام بی سابقه و بی نظیر بوده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم وفناوری:سردار جعفری در نشست تخصصی مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی با اشاره به قدرت تصمیم سازی و نظام سازی  امام بزرگوار به عنوان بنیان گذار و پیشوای انقلاب اسلامی و آینده نگری طولانی و جامع ایشان در شکل دهی به نهادهای مقدسی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمده است که تا آن زمان بعد از معصومین علیه السلام بی سابقه و بی نظیر بوده است.

وی در ادامه افزود:به پیروری مسیر تفکر امام با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اشاره داشتند که ایشان با همان دقت،ظرافت و شدت مسیر نهادسازی و نظلم سازی و هدایت آنها در مسیر انقلاب را ادامه میدهند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه گفت :با اشاره به اینکه تفکری به اندازه تفکر بسیج،روشن، انقلابی و شفاف  نیست  و همچنین  در توصیه های مکرر امام و رهبری تفکر بسیج، که مرهون بصیرت،انقلابی گری و ولایت مداری می باشد در نوک قله تفکر ها قرار دارد و از عظمت و منزلت ویژه ای نسبت به سایر نهادها برخوردار است.

وی درادامه تاکید کرد: آنچه که بر هم زننده تفکر دو قطبی شرق و غرب و همچنین بر هم زننده معاهدات و محاسبات عرصه ی سیاسی می باشد و اعتراف نظریه پردازان غربی به اینکه منجی بشریت فقط مکتب لیبرال دموکراسی است را واضح تر می کند،پایه گذاری این مکتب توسط امام (ره) بر مبنای تفکر بسیج است که با سرعت به سمت هدف خود می رود و در حوزه های مختلف بر طراحی دشمن چیره می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: آثار و برکات الهی در شهادت سرباز ولایت ،سردار شهید سلیمانی که حداقل آن از بین رفتن تلاش های سالیان دشمن که خود را سردمدار مبارزه با تروریسم معرفی می کردند.و همچنین سبب همدلی،انسجام و وحدت تمامی اقشار جامعه و حتی دنیا و رسوخ تفکر بسیجی در دلهای آزادمردان جهان را در برداشت.

وی در پایان گفت: وظیمه ما همچون شهید سرباز ولایت،حاج قاسم سلیمانی تبعیت از این راه و سربازی محض ولایت می باشد. همانطور که در آیه 60 سوره مبارکه انفال " وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ  ..." در قرآن نیز به بکارگیری تمام توان و قدرت  در برابر دشمن اشاره شده است که تفسیر مقام معظم رهبری بدین معنا می باشد که آماده بودن مسلمانان باید به نحوی باشد که دشمن تصور حمله را نداشته باشد چه برسد به اینکه بخواهد اقدام کند. و همه ما لشکر مخلص خدا باشیم . ان شاالله

زمان انتشار: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴:۰۵

شناسه خبر: 85274

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب