نخستین رویداد استارت‌آپی و تخصصی «تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان» آغاز شد

نخستین رویداد استارت‌آپی «تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان» به‌منظور تولید محتوای دیجیتال با موضوعات مربوط به دوران انقلاب اسلامی در رشت آغاز شد.

نخستین رویداد استارت‌آپی و تخصصی « تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان» به‌منظور تولید محتوای دیجیتال با موضوعات مربوط به دوران انقلاب اسلامی امروز با حضور فعالان فضای مجازی و بسیجیان توانمند این عرصه در رشت آغاز شد.

ایجاد بسترهای لازم برای کشف استعدادهای بسیجیان در حوزه فناوری‌های دیجیتال و تولید محتوای فاخر با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و حمایت از ایده‌های نو در عرصه فضای مجازی از اهداف برگزاری این رویداد است.

گروه‌های توانمند در حوزه تولید محتوا در فضای مجازی در این رویداد میزان توانمندی خود در حوزه ساخت انیمیشن، اپلیکیشن اندروید و بازی‌های اندرویدی را به نمایش می‌گذارند.

تیم‌های پذیرفته شده در نخستین رویداد استارت‌آپی و تخصصی «تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان» به ‌مدت 2 روز فرصت دارند که محتوای مناسب با موضوعاتی که به آنان اعلام شده را تولید و ارائه دهند.

یکی از بسیجیان حاضر در این رویداد  اظهار داشت: ما در زمینه طراحی اپلیکیشن در حال فعالیت هستیم و نخستین بار در این رویداد شرکت کردیم که بتوانیم با توجه به موضوعاتی که ما اعلام می‌شود در فضای مجازی تولید محتوا کرده و ایده خود را پیاده‌سازی کنیم.

یکی دیگر از فعالان تولید محتوا در فضای مجازی با اشاره به ایده خود گفت: اپلیکیشن موردنظر ما این قابلیت را دارد که محصولات مبتنی بر چادر شب‌بافی قاسم آبادی و تولیدات کت و شلوار، مانتو، کیف و کفش و صنایع‌دستی را برای مخاطب عرضه کند.

یکی دیگر از بسیجیان نیز با اشاره به ساخت اپلیکیشن متناسب با موضوعات قرآنی، حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیان کرد: ما در این رویداد حضور پیدا کردیم تا توانایی‌های خود در عرصه تولید محتوا و اپلیکیشن محک زده و بتوانیم طرح مفیدی ارائه دهیم.

بسیجی دیگر با اشاره به ایجاد برنامه‌‌‌ای مناسب با هدف معرفی کسب و کار توسط کارآفرین و ایجاد ارتباط بین سرمایه‌گذار و کارآفرین گفت: برنامه‌ ما این فرصت را به کارآفرین می‌دهد که کسب و کار خود را داخل این برنامه معرفی کند از سوی دیگر سرمایه‌گذار با ورود به برنامه می‌تواند شرکت موردنظر خود را انتخاب کند.

یکی دیگر از فعالان این عرصه با اشاره به تولید محتوا با موضوع «ملت قوی» اظهار داشت: ما در حال ساخت انیمیشن با موضوع ملت قوی هستیم که برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است که فرمودند ملت قوی می‌تواند در مقابل استکبار جهانی بایستد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴:۴۶

شناسه خبر: 85278

کلید واژه‌ها:
دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب