تشخیص بیماری از طریق دست های انسان

کشف علم جدیدی در پزشکی

تشخیص تمام بیماری های یک فرد توسط پزشکی به وسیله دست فرد

 

به گزارش خبر گزاری علم و فناوری استان تهران .،افتخارالسادات خورکیائی  کاشف تشخیص بیماریها از طریق دست و مؤلف کتابی به همین نام که در زیر گروه تشخیص پزشکی قرار گرفته . 

تقریبا حدود 15 سال است که دررابطه با طب سنتی و گیاه درمانی تحقیق میکندوحاصل این  تحقیقات آشنایی با برخی از گیاهان و خواص آنها دردرمان برخی بیماریها بوده و راه های تشخیصی سنتی را نیز تلاش کرد تا ازاساتید این فنون بیاموزد راه های تشخیص از طریق زبان ،نبض،عنبیه، بوده است. 

درجریان درمانها با درمانی به نام سوجوک آشنا شد که یک فن درمانی بدون دارو میباشد که مبتکر این فن پرفسور پارک چاوو از کره جنوبی هست 

وی گفت:وقتی جزوه ایشان را مطالعه میکردم با اعضای بدن درمیکرو ارگان دست نیز آشنا شدم و با ذهنیت قبلی که از مزاج شناسی داشتم متوجه شدم که به راحتی این دانسته ها را میشود کنار هم جمع آوری کرد و از طریق دست هم به تشخیص بیماری برسیم. 

با اساتید قبلی خودم این روش را تست کردم و متوجه شدم که تمام این تشخیصها با تشخیصهای پاراکلینیکی همخوانی دارد. 

وپس از چندین بار تست کردن این موضوع درروی افراد مختلف که تازه آزمایش ویا سونو ویا رادیولژی داشتند و صحت تشخیصها را تایید میکردند این علم متولد شد. 

او در ادامه این گونه بیان کرد:اکنون با افتخار عرض میکنم که مدت پنج سال است که این علم زیبای الهی متولد شده و به لطف خداوند موفق شدم این علم را با اساتید ، پزشکان ،،دکترهای آزمایشگاه ، درمانگران طب سنتی ، به اشتراک بگذارم.

 

خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

زمان انتشار: شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸:۵۵

شناسه خبر: 85309

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
غزل بانو موسوی هستم از خوزستان
۰ مخالف          ۰ موافق
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶:۰۰

بنده. چندین بیمار به خانم خور کیایی معروفی کردم که از طریق دست انها را درمان کرد بیماریهایی که چندین سال حدود سی سال علاج نداشت وتموم شهرها رفتند ولی این استاد عزیز درمانشان کرد سپلسگزارم از این شیوه

اشتراک گذاری مطالب