جشنواره افتتاح پروژه‌های راه و شهرسازی فارس خبرگزاری علم و فناوری - جشنواره افتتاح پروژه‌های راه و شهرسازی فارس

جشنواره افتتاح پروژه‌های راه و شهرسازی فارس

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس از افتتاح بیش از ۳۵۰۰ میلیارد ریال پروژه در نقاط مختلف فارس در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با اشاره به افتتاح 5 پروژه بزرگراهی جمعا به طول ۳۴ کیلومتر به مناسبت ایام الله دهه فجر به عنوان بخشی از پروژه های استان گفت: در ایام الله دهه فجر امسال، بیش از ۳۵۰۰ میلیارد ریال پروژه در نقاط مختلف فارس افتتاح خواهد شد.

او ادامه داد: قسمتی از بزرگراه شیراز- جهرم به طول ۵ کیلومتر، باند دوم محور پلیس راه فسا- رونیز به طول ۴ کیلومتر و بزرگراه مرودشت- درودزن به طول ۴ کیلومتر، بزرگراه شیراز-کوار به طول ۱۱ کیلومتر و بزرگراه قائمیه – نور آباد به طول ۱۰ کیلومتر نیز جزو پروژه‌هایی است که دهه فجر آماده افتتاح خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس افزود: در حوزه راه‌های روستایی ۸۸ کیلومتر بهسازی و احداث راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۶۱ میلیارد ریال آماده افتتاح شده است.

زاهدی با اشاره به اهمیت بازآفرینی محلات و بافت های فرسوده و تاریخی، گفت: پروژه فرهنگی، تجاری و تفریحی بازآفرینی هم از پروژه‌های مهم ملی محسوب می‌شود که برای افتتاح در دهه مبارک فجر آماده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با بیان اینکه در حوزه مسکن ۴۷۴ واحد مسکن مهر با تسهیلات ۵۰۰ میلیارد ریالی آماده افتتاح شده است، گفت: ارزش اعتباری مجموع پروژه‌های آماده افتتاح برای دهه فجر در فارس به بیش از ۳۵۶۰ میلیارد ریال بالغ می‌شود.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸:۲۸

شناسه خبر: 85310

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب