جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در اهواز تشکیل می شود خبرگزاری علم و فناوری - جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در اهواز تشکیل می شود
با حضور اعضا

جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در اهواز تشکیل می شود

دبیر خانه نخگان استان خوزستان گفت: چهارمین جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در سال ۱۳۹۸ با حضور اعضای محترم خانه در اهواز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، خانه نخبگان استان خوزستان در سال 1398 برنامه هایی برای اجرای اهداف خود دارد که یکی از آنها برگزاری جلسات هماهگی است.

در همین ارتباط امین محبی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: چهارمین جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در سال 1398 با حضور اعضای محترم خانه در اهواز برگزار می شود.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: این جلسه با حضور اعضای خانه نخبگان استان خوزستان که برخی از اقشار متخصصین سازمان بسیج هستند در شهر اهواز تشکیل می شود.

دبیر خانه نخبگان استان خوزستان در توضیح این مطلب خاطرنشان کرد: سازمان بسیج جامعه زنان، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، سازمان بسیج اساتید، سازمان بسیج دانشجویی و سازمان بسیج جامعه پزشکی از جمله اقشار متخصصین بسیج هستند.

وی اضافه کرد: همچنین سازمان بسیج حقوقدانان، سازمان بسیج دانشجویی، سازمان بسیج فرهنگیان، سازمان بسیج دانش آموزی، سازمان بسیج کارگری، سازمان بسیج مهندسین صنعتی، سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و سازمان بسیج طلاب و روحانیون دز دیگر اقشار متخصصین بسیج هستند.

محبی نیا در پایان بیان کرد: چهارمین جلسه خانه نخبگان استان خوزستان در سال ۱۳۹۸ در سالن سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان برگزار می شود که این سازمان میزبان جلسه است.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷:۰۰

شناسه خبر: 85368

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب