راز سر به مهر استعفا یک رئیس در دانشگاه علوم پزش خبرگزاری علم و فناوری - راز سر به مهر استعفا یک رئیس در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

راز سر به مهر استعفا یک رئیس در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

رئیس دانشکده پزشکی ساری در حالی بیش از یک ماه استعفا کرده است که متولیان امر در دانشگاه علوم پزشکی درباره علت استعفا و معرفی رئیس گامی خاصی بر نداشتند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جهت داشتن بیش از 15 هزار نیرو در استان مازندران بیشتر در زیر ذربین نگاه‌ها مردم و رسانه‌ها قرار دارد.

 

از طرفی به دلیل تولی‌گری در حوزه سلامت حساسیت‌ها در این بخش بسیار جدی است و انتظار است که متولیان امر در استان اطلاع رسانی شفاف‌تری در ارتباط با عملکرد مسؤولان و افراد اثر گذار در دانشگاه را در دستور کار خویش قرار دهند.

استعفا رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران زمانی برای تعدادی از رسانه‌های تخصصی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مازندران حساس شده است که مسؤولان امر با وجود پیگیری‌های یک ماهه یکی از رسانه‌ها اطلاع رسانی شفافی در این ارتباط انجام نداده‌اند.

نکته اینجاست که مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی خودشان را چندان در برابر رسانه‌ها پاسخگو نمی‌دانند.

 از طرفی در پیگیری رسانه‌ای انجام شده قرار بود طی روزهای آینده رئیس دانشکده پزشکی مازندران معرفی شود، این مطلب را مسؤول سابق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که این روزها ردای مدیریتی بهزیستی استان را بر تن پوشیده اطلاع رسانی کرده بود.

اما با وجود مشخص شدن تکلیف مدیریتی بهزیستی رئیس دانشکده پزشکی مازندران هنوز معرفی نشده و درباره علت استعفا این مدیر هم مطلبی انتشار پیدا نکرده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷:۳۹

شناسه خبر: 85444

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب