تماشا کنید: «کوچکترین خودروی پرنده جهان» به پرواز درآمد خبرگزاری علم و فناوری - تماشا کنید: «کوچکترین خودروی پرنده جهان» به پرواز درآمد

تماشا کنید: «کوچکترین خودروی پرنده جهان» به پرواز درآمد

پروازهای آزمایشی در یک مرکز سرپوشیده‌ی محافظت شده در مرکز پرواز تحقیقاتی شرکت در خارج از «ناگویا» انجام می‌شود. تعدادی پرواز آزمایشی قبلا انجام شده ‌است، اما همه‌ی آن‌ها از طریق کنترل از راه دور و بدون خلبان انسانی در هواپیما بوده‌اند. بر اساس گزارشی از اسکای درایو، این ماشین می‌تواند تا سال ۲۰۲۳ به صورت تکی تولید شود و برای تولید انبوه تا سال ۲۰۲۶ آماده باشد.

یک شرکت ژاپنی برای اولین بار پروازهای آزمایشی کوچکترین ماشین پرنده‌ی جهان را با یک خلبان انسانی در تابستان آغاز خواهد کرد. یک شرکت استارت‌آپ ژاپنی به‌نام «اسکای درایو» سعی برای انجام پرواز‌های آزمایشی با نمونه‌ی اولیه‌ی این ماشین با یک خلبان انسانی را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل از دیلی‌میل، این شرکت پرواز آزمایشی خودروی پرنده‌ی خود را به‌وسیله‌ی کنترل از راه دور در سال 2018 آغاز کرد. نخستین پرواز آزمایشی با یک خلبان انسانی در دسامبر سال 2019 آغاز شد. این شرکت امیدوار است که بتواند در اواخر تابستان امسال یک رونمایی عمومی از خودرو خود را به نمایش بگذارد.

ژاپنی‌ها کوچکترین خودروی پرنده را به پرواز درآوردند!

پروازهای آزمایشی در یک مرکز سرپوشیده‌ی محافظت شده در مرکز پرواز تحقیقاتی شرکت در خارج از «ناگویا» انجام می‌شود. تعدادی پرواز آزمایشی قبلا انجام شده ‌است، اما همه‌ی آن‌ها از طریق کنترل از راه دور و بدون خلبان انسانی در هواپیما بوده‌اند. بر اساس گزارشی از اسکای درایو، این ماشین می‌تواند تا سال 2023 به صورت تکی تولید شود و برای تولید انبوه تا سال 2026 آماده باشد.

اسکای درایو توسط مهندسان پیشین «تویوتا» تأسیس شده است و قصد دارد وسیله‌ی نقلیه‌ی آن‌ها کوچکترین ماشین پرنده‌ی جهان باشد. از سال 2017، تویوتا حدود 350،000 دلار برای کمک به توسعه‌ی وسایل نقلیه‌ی پروازی سرمایه‌گذاری کرده ‌است.

این شرکت اعلام کرده است که در مورد چگونگی انجام پروازهای آزمایشی تاکنون توضیح بیشتری نخواهد داد، اما می‌گوید همه‌چیز به اندازه‌ی کافی خوب پیش می‌رود. این شرکت اعلام کرده است که این وسیله‌ی نقلیه قادر خواهد بود به‌راحتی به‌اندازه‌ی سه فوت از زمین حرکت کند. شرکت امیدوار است که وسایل نقلیه‌ی پروازی بتواند به کاهش احتمالی ترافیک کمک کند.

انتهای پیام/

تیمور خسروی

زمان انتشار: جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹:۵۵

شناسه خبر: 85449

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب