ابزار برای مبارزه با شیوع و بهداشت خوب خبرگزاری علم و فناوری - ابزار برای مبارزه با شیوع و بهداشت خوب
ابزاری که باعث دوری از ویروس کرونا شده و باعث پاکیزگی  می شود

ابزار برای مبارزه با شیوع و بهداشت خوب

این ابزارهای هوشمند محافظت در برابر شیوع و ویروس های کشنده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران: امسال با شیوع کروناویروس و عفونت ها آغاز شده است و همه نگران دفاع از خود هستند.  هنگامی که ویروس فقط در میان افراد مبتلا به عطسه رواج دارد ، خوب است بدانید که چگونه از خود محافظت کنید.  همانطور که همه می دانند ، بهترین محافظت شستن دست های شماست ، اما کافی نیست.  به خصوص ، اگر زمان زیادی را در اماکن عمومی می گذرانید یا زیاد مسافرت می کنید ، احتمالاً در منطقه خطر قرار دارید.  البته وسایل هوشمند می توانند در بخش بهداشت نیز به شما کمک کنند.  از شیرآلات هوشمند گرفته تا ضسبنسرس صابون هوشمند ، این اسباب بازی ها به شما امکان می دهند دست های خود را بدون دست زدن به هر جایی تمیز کنید.  در این مقاله می توانید ابزارهای هوشمندی پیدا کنید که در آن وجود دارد.

1. شیرهای هوشمند :شیرهای هوشمند شستن دستها و مسواک زدن دندانهای شما را بسیار آسانتر می کند.  شما همیشه باید هنگام استفاده از شیرهای معمولی از دستان خود استفاده کنید ، با این حال ، شیرهای هوشمند این مشکل را از بین می برد.  تقریباً همه آنها سنسور هوشمند دارند ، بنابراین می توانید جریان آب را بدون لمس شیر آب فعال کنید.

2. توالتهای هوشمند: توالتهای هوشمند با ویژگی تمیز کردن و ویژگی های شستشو مهمترین وسایل مخصوصاً برای حمامهای مشترک هستند.  آنها همچنین در صرفه جویی در هزینه و انرژی کمک می کنند.  آنها نه تنها برای بهداشت بلکه برای راحتی نیز طراحی شده اند.  همچنین ، یک سیستم گرمایش در توالت هوشمند شما ساخته شده است.

3. ماسک ضد آلودگی: بسیاری از مرگ ها به دلیل کیفیت پایین هوا در سراسر جهان رخ می دهد.  به خصوص شهرهایی مانند نیویورک و لندن آلودگی هوا بسیار بد دارند.  دود ناشی از وسایل نقلیه دیزلی می تواند باعث مشکلات جدی در سلامت شود.

4- دستگاه پخش کننده صابون بدون لمس البته اولین مواردی که هنگام حمام به ذهن می رسد میکروب ها و باکتری ها هستند.  اگرچه صابون بهداشتی به نظر می رسد ، در صورتی که لونود روگلورلو نباشند ، می توانند به یک تولیدکننده مهم باکتری تبدیل شوند.صابون بدون لمس برای جلوگیری از این امر طراحی شده است.  با تشکر از آنها ، شما مجبور نیستید صابون را که همه لمس می کنند لمس کنید.  همچنین ، دستگاه های پخش کننده صابون هوشمند از  افتادگی صابون بر روی شما جلوگیری می کنند.  پمپ صابون سنسور Simplehuman GOJO بدون لمس صابون ضد آب دیواری نصب شده.

5. میکروب های حذف کننده جوانه نه تنها در خیابان ها بلکه در خانه شما نیز وجود دارند.  اگر فکر می کنید خانه شما کاملاً تمیز است ، اشتباه می کنید.  میکروب ها ، موهای حیوان خانگی و کنه های گرد و غبار در اطراف شناور هستندبرای بهبود کیفیت هوا و از بین بردن میکروب ها ، یک دستگاه تصفیه هوا می تواند بهترین ایده باشد.  آنها می توانند ذرات کوچک و آلرژن ها را ضبط کنند.

6. مسواک برقی :مسواکهای الکترونیکی می توانند مدت زمان مسواک زدن بر روی دندانها را کنترل کنند و بر این اساس به شما کمک کنند.  همچنین ، آنها می توانند سخت دهان را تمیز کنند که قسمتهای دسترسی گاه به گاه مسواک شما به آن نمی رسد.

7. ضد عفونی کننده مسواک :در حالی که در مورد میکروب و دندان صحبت می کنید ، خوب است که مورد مسواک خود را نیز در نظر بگیرید.  ضد عفونی کننده مسواک می تواند طی هفت دقیقه مسواک شما را تمیز کند.  اگر ضد عفونی کننده مسواک را با چراغ های UV دریافت می کنید ، باید بدانید که آنها در کشتن میکروارگانیسم ها مؤثرتر هستند.

 

خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۴:۳۱

شناسه خبر: 85635

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب