تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، مقاومت ادا خبرگزاری علم و فناوری - تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، مقاومت ادامه دارد
سردار رضاییدر تبریز:

تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، مقاومت ادامه دارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من در آذربایجان و تبریز که مرکز غیرت اسلام است به نمایندگی از همه فرماندهان دفاع مقدس اعلام می‌کنم تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، مقاومت ادامه خواهد داشت و دست برنمی‌داریم.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، سردار محسن رضایی امروز در راهپیمایی مردم تبریز گفت: آذربایجان دو نقش مهم در تاریخ ایران دارد، یکی لنگرگاه و عامل ثبات و دیگری پیشقراول بوده و امروز در این برف و بوران که مردم آذربایجان و تبریز شرکت کردند بار دیگر عشق و علاقه خود را به امام، انقلاب و ولایت و رهبری را به جهانیان نشان دادند و این افتخار بزرگی بر ایران اسلامی است که چنین اقوام بزرگ و غیرتمندی دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاربه به نقش تبریز و آذربایجان در پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: نخستین باری که برادری در تاریخ ایران جوشید از تبریز آغاز شد و در تهران انقلابیون دست به دست هم دادند و تبریز و آذربایجان همواره لنگرگاه انقلاب بوده و هستند.  آذربایجان در اکثر حوادث مهم، تحولات و انقلاب در خط مقدم بوده و در دفاع مقدس هم لشکر پیروز عاشورا همیشه در عملیات ها خط شکن دفاع مقدس و انقلاب بود.

وی گفت: اگر در دروازه تبریز بنویسند جغرافیای مقاومت و ایستادگی خلاف واقع نیست و درست است، آذربایجان لنگرگاه ایران است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت:: انقلاب ما امروز اولین سال چله دوم خود را پشت سر می گذرد و این درحالیست که تحولات مهمی در ایران و منطقه اتفاق افتاده است، سخت ترین تحریم ها علیه ملت ایران در این سال ایجاد شد ، خرید نفت و کالاهای ایران را در همه کشورها ممنوع اعلام کردند، انتقال دلار، یورو و ارزهای خارجی به ایران ممنوع شد و محاصره اقتصادی امسال انجام شد.

رضایی اضافه کرد: امروز بعد از این همه فشار های سیاسی بین المللی ، برجام را پاره کردند و ما را تحریم اقتصادی کردند آمدند به جنایت تاریخی دست زدند و قهرمان ملی ایران را که مهمان دولت عراق بود به شکل تروریستی به شهادت رساندند و افتخار هم می کنند و من از همین جا  از آذربایجان تشکر می کنم که بزرگترین مراسم تشییع جنازه قاسم سلیمانی و سوگواری برای این سردار بزرگ برپا کردند با وجود اینکه سردار به این خطه نیامده بود.

 

وی  با اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی عین الاسد تصریح کرد: حمله به پایگاه های امریکا شروع یک انقلاب است امریکا منتظر باش ملت ایران با شهادت قاسم سلیمانی، انقلابی آغاز کرده است ما 30 سال صبر کردیم.

شهادت قاسم سلیمانی مبدا یک انقلاب بزرگ خواهد شد که آمریکا را از منطقه خارج خواهد کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تا امریکا از منطقه بیرون نرود اقتصاد ما درست نمی شود و نمی توانیم نفتمان را بفروشیم مساله فقط نجات سوریه ، لبنان و عراق نیست.

رضایی اظهار کرد: 30 سال است که نگذاشتید اقتصاد ایران رشد کند و مانع فعالیت ایران از بیرون از مرزهای خودش شدید و این به دلیل حضور استعمارگرانه آمریکا در منطقه خاورمیانه است.

وی گفت: آمریکا عامل ناامنی در منطقه است و مانع پیشرفت کشورهای اسلامی است و در 23 بهمن سال گذشته گام دوم انقلاب آغاز شده که مواجه شده با حوادث و مسایل بسیار مهم، گام دوم انقلاب مکمل انقلاب گذشته است .

 رضایی افزود: من در آذربایجان و تبریز که مرکز غیرت اسلام است و به نمایندگی از همه فرماندهان دفاع مقدس اعلام می‌کنم تا اخراج آخرین سرباز آمریکا از منطقه، انقلاب ادامه خواهد داشت و دست برنمی‌داریم.

وی گفت: من در این سرزمین مقدس شهدا و قهرمانان ملی اعلام می‌کنم که ملت ایران تا آخرین قطره خون پشت رهبر خود بوده و او را هیچ‌گاه تنها نخواهند گذاشت.

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸:۲۱

شناسه خبر: 85650

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب