ویزیت رایگان ۴۸۹ نفر از اهالی روستای چهره در ایام دهه فجر

اردوی جهادی بهداشتی و درمانی در روستای جهره شهرستان خنج و ویزیت رایگان ۴۸۹ نفر از اهالی این روستا انجام گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری در شهرستان خنج؛ همزمان با دهه مبارک فجر، در قالب اردوهای جهادی بهداشتی و درمانی، شبکه بهداشت و درمان خنج با همراهی بسیج جامعه پزشکی، هشتمین اردوی جهادی خود را در این روستا برگزار نمود.

 

دکتر عدنان احمدی آزاد در گفتگو با خبرنگار ما گفت :در این اردوی جهادی که ۶ نفر از پزشکان متخصص به همراه پزشک عمومی، دندانپزشک، پزشک داروساز و کارشناسان بهداشتی این شبکه حضور داشتند. در این اردوی جهادی ۴۸۹ نفر  به طور رایگان از خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شده و خدمات مورد نیاز را دریافت کردند.

در این اردوی جهادی، دکتر عدنان احمدی‌آزاد متخصص اعصاب و روان، دکتر منوچهر قهرمانلو متخصص گوش، حلق و بینی، دکتر احسان پارسا متخصص داخلی، دکتر فروزان رحیم‌پور متخصص اطفال، دکتر سمیرا شبانی متخصص مغز و اعصاب، دکتر آزاده قهارترس متخصص زنان و زایمان، دکتر مونا بازوبند دندانپزشک، دکتر صدیقه رنجبر پزشک عمومی و دکتر الهام ابراهیمی پزشک داروساز، حضور داشتند.

مسئولین و کارشناسان واحدهای بهداشتی این شبکه نیز با حضور در این اردو، خدماتی همچون مراقبتهای بهداشتی رده‌های مختلف سنی، اهدای مکمل‌های بهداشتی، اندازه‌گیری قد، وزن، فشارخون و قندخون، انجام معاینات دهان و دندان دانش‌آموزان و اهدای مسواک و خمیردندان به آنها، و همچنین مشاوره روانشناسی، خدمات تزریقات و توزیع رایگان دارو را انجام دادند.

این اردوی جهادی با همکاری و مشارکت ناحیه مقاومت بسیج سپاه و آموزش و پرورش شهرستان خنج، دهیاری، شورای اسلامی، پایگاه بسیج، اعضای کانون سلامت محلات و بهورزان روستای جهره، کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت سیف‌آباد و همچنین کارکنان بیمارستان نبی‌اکرم(ص) خنج، برگزارشد.

 

گفتگو از حجت نهاوندی
انتهای خبر/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵:۰۰

شناسه خبر: 85651

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب