گفته می شود تلفن Samsung Galaxy Z Flip در تاریخ ۱۴ فوریه راه اندازی می شود

جدیدترین تلفن قابل تاشو سامسونگ قیمتی کمتر از ۱۴۰۰ دلار دارد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ دیروز سامسونگ از جدیدترین گوشی قابل تاشو خود یعنی Galaxy Z Flip رونمایی کرد.  به نظر می رسد بسیار متفاوت از Galaxy Fold مشکل دار است ، و بسیار بیشتر با تلفن تلنگر آمیز Razro موتورولا است.

این گوشی 1380 دلار قیمت خواهد داشت و طیفی از ترفندهای هیجان انگیز از جمله نمایشگر دو صفحه نمایش را شامل می شود.

یک تلفن کامل با نمایشگر OLED 6.7 اینچی است.  بسیار زیبا و جمع و جور ، سپس در یک مربع به اندازه جیب جا می شود.  در صورت خم شدن ، صفحه نمایش OLED صفحه نمایش هوشمندانه کمی با اندازه 1.1 اینچ است که اعلان هایی را نشان می دهد که می توانید به سرعت روی آن ضربه بزنید ، که پس از باز کردن تلفن بازشو ، مستقیماً برنامه ها را نمایش می دهد.

Galaxy Z Flip از پردازنده Snapdragon 855 Plus بهره می برد ، دارای 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه است.  شیشه های بسیار نازک و در عین حال محکم سامسونگ به گونه ای طراحی شده است که حداکثر تا 200000 برابر در هر تلفن دوام می آورد و "نمایشگر فلکس بینهایت" نامیده می شود.  هیچ شکاف و یا بریدگی لازم نیست ، زیرا سامسونگ از نسبت ابعاد 21.9.9 در این گوشی هوشمند استفاده می کند.

می توانید از لولا سه مرحله ای تلفن استفاده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا هنگام باز کردن صفحه ، صفحه را به دو نمایشگر جداگانه تقسیم کنید.  بسته به نحوه تمایل به نگاه کردن به صفحه نمایش ، می توانید گوشی را با زوایای مختلف مسدود کنید ، و مانند بسیاری از لپ تاپ ها ، تلفن را مسدود کنید.

به طور کلی چند مورد در مورد تلفن های قابل تاشو مورد توجه سامسونگ قرار گرفته است ، اما به نظر می رسد آنها را تحت پوشش قرار داده اند.  یکی از این مشکلات انسداد در مکانیسم "flipping" است ، با این حال ، طراحی لولا Galaxy Z Flip و الیاف ویژه مانع از ورود گرد و غبار از داخل مکانیسم و ​​مسدود شدن بیشتر آن در زیر خط می شوند.

 

 

خبرنگار:علیرضا یزدی نژاد

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸:۵۳

شناسه خبر: 85710

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب