کسب موفقیت در زمینه گیاهان دارویی/ حمایت از ایده‌ه خبرگزاری علم و فناوری - کسب موفقیت در زمینه گیاهان دارویی/ حمایت از ایده‌های نخبگان کرمانشاهی
مسئول مرکز رشد خانه نخبگان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه مطرح کرد:

کسب موفقیت در زمینه گیاهان دارویی/ حمایت از ایده‌های نخبگان کرمانشاهی

روح الله مرادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علمی و فناوری در کرمانشاه اظهار داشت: ماموریت و تمرکز اصلی فعالیت ما در حوزه گیاهادن دارویی است و محصولات در حوزه های غذایی،دارویی، آرایشی و بهداشتی استیصال شده از گیاهان دارویی تمرکز اصلی تیم تحقیقاتی است.

وی با اشاره به موفقیت های به دست آمده در مجموعه مرکز رشد مرکز نخبگان افزود: خوشبختانه موفق شدیم که با استفاده از تیم زبده به موفقیت های مهمی برسیم که محصول اصلی از گیاهان دارویی استان است.

مسئول مرکز رشد خانه نخبگان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: در همین زمینه ساف کتی ساخته شده است که محصول اصلی گیاهان دارویی استان است که ۸۹ درصد ماده موثره آن فرموله شده است و کار سلولی و مولوکولی آن جواب داده است.

این مسئول با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این مرکز تصریح کرد: این مجموعه زمینه کاری اش در حوزه گیاهان دارویی است که دارای ساختار و سازمانی است که در آن به فعالیت می پردازند.

مرادی تصریح کرد: در زمینه های مختلفی و در رده های سنی از دانش آموز تا دانشجویان در این مرکز تحت پوشش قرار می گیرند.

وی ادامه داد: اگر فردی ایده ای داشته باشد می توانیم در زمینه مشاوره و ثبت اختراع به او کمک کنیم.

مسئول مرکز رشد مرکز نخبگان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به ارتباط گسترده با دانشگاه های مختلف استان خاطر نشان کرد: ایده های قابل قبول را تا ۵ میلیون تومان حمایت و در قسمت جذب، مشاوره و تجاری سازی در خدمت نخبگان هستیم.

این مسئول بیان داشت: در طول یک سال حدود ۵ طرح در زمینه تجاری سازی جذب اعتبار می شوند و حدود ۶۰ طرح نیز از مشاوره های ارائه شده بهره مند می شوند.

مرادی از نخبگان دعوت کرد تا به منظور بهره مندی از خدمات ارائه شده به این مرکز مراجعه کنند.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۲۰

شناسه خبر: 85712

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب