نصب سردیس شهید سلیمانی در شرکت تراکتورسازی ایران خبرگزاری علم و فناوری - نصب سردیس شهید سلیمانی در شرکت تراکتورسازی ایران

نصب سردیس شهید سلیمانی در شرکت تراکتورسازی ایران

برای نخستین بار در کشور سردیس سردارشهید قاسم سلیمانی در شرکت تراکتورسازی ایران نصب شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، احد حسینی مجسمه ساز تبریزی در جدیدترین اثر خود سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی را به زیبایی ساخته و طی مراسمی با حضور  حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، از سردیس حاج قاسم سلیمانی رونمایی به عمل آمد.

سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی به سفارش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و توسط احد حسینی مجسمه ساز بین المللی در تبریز ساخته شده، در محوطه ورودی ساختمان اداری مجتمع تراکتورسازی تبریز نصب  گردید .

در این مراسم که مدیران و کارگران گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و جمعی از مدیران و میهمانان حضور داشتند، با استقبال حاضران قرار گرفت.

 این سردیس از جنس برنز با پایه گرانیتی و برای اولین بار در سطح کشور و همزمان با گام دوم انقلاب و چهلمین روز آسمانی شدن سردار دلها به مرحله رونمایی رسیده است.

شایان ذکر است، در پایان مراسم رونمایی، از احد حسینی مجسمه ساز تبریزی و سازنده این سردیس با اهداء لوح تقدیر ، تکریم به عمل آمد.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲:۵۰

شناسه خبر: 85723

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب