مادران و همسران شهدا سرمایه های معنوی و ارزشی این خبرگزاری علم و فناوری - مادران و همسران شهدا سرمایه های معنوی و ارزشی این نظام هستند
معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان:

مادران و همسران شهدا سرمایه های معنوی و ارزشی این نظام هستند

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: شما مادران و همسران شهدا سرمایه های معنوی و ارزشی این نظام هستید و قطعا بدون حضور شما این انقلاب و نظام نمی توانست به اهداف عالی خود برسد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، آئین تکریم مادران و همسران شهدا با حضور جمعی از مسئولان استانی از جمله معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

در این برنامه که در معراج شهدای اهواز واقع در در پادگان شهید علی محمودوند واقع در سه راه خرمشهر، اتوبان سردار شهید اسکندری، کیلومتر 2 جاده اهواز اندیمشک بین سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان و شهرک شهید میثمی و جنب منازل سازمانی شهید بهشتی برگزار شد جمعی از همسران و مادران شهدای استان خوزستان حضور داشتند.

میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان مطالبی را درباره شان و منزلت زن در اسلام بیان کرد.

وی در ادامه خطاب به مادران و همسران شهدای حاضر در برنامه گفت: شما مادران و همسران شهدا سرمایه های معنوی و ارزشی این نظام هستید و قطعا بدون حضور شما این انقلاب و نظام نمی توانست به اهداف عالی خود برسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: به پاس تلاش ها و زحمات بی وقفه شما با احترام به چادرهای شما بوسه می زنیم.

حاجتی در بخش پایانی سخنان در جمع مادران و همسران شهدای استان خوزستان عنوان کرد: آرزو داریم که با دعای خیر شما بتوانیم مسئولیت سنگین را که شهدا بر دوش ما گذاشته اند به سر منزل مقصود برسانیم.

مداحی سید علی نوری فرزند شهید مدافع حرم سید جاسم نوری معروف به شیرمرد دجیل یکی دیگر از برنامه های آئین تجلیل از مادران و همسران شهدا در معراج شهدای اهواز بود.

همچنین با حضور مسئولان استانی در این برنامه از مادران شاهد و ایثارگر تجلیل شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۱۳

شناسه خبر: 85743

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب