خبرگزاری علم و فناوری

جمعی از نخبگان استان بوشهر در بیانیه‌ای؛

بیانیه‌ای نخبگان استان بوشهرجهت حضور حداکثری در انتخابات

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر،جمعی از نخبگان، مخترعان، اساتید دانشگاه و پژوهشگران بسیجی استان بوشهر بیانیه‌ای جهت حضور حداکثری در انتخابات صادر کردند که به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم باید همه توجه کنند، بدانند که حضور پرشور و پر رونق در انتخابات موجب میشود کشور مصونیت پیدا کند؛ موجب میشود که طمع دشمن برای دست‌اندازی و تعرض و دشمنی و خباثت نسبت به این کشور کم شود؛ حضور مردم این تأثیرات را دارد. امام خامنه ای (مدظله العالی)
انقلاب اسلامی بار دیگر در مسیر پر نشاط خود، در آستانه رویداد مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات دیگری قرار گرفته است و شمارش معکوس برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شده، انتخاباتی با داوطلبانی از طیف‌های مختلف که اهمیت مشارکت گسترده در آن بیش از ادوار گذشته است.
در گام اول انقلاب،زیرساخت‌های فکری، فرهنگی، اخلاقی، اجتماعی و...توسعه داده شد تا در گام دوم انقلاب، نخبگان کشور برای عملیاتی کردن آن‌ها، قدم‌های استوار‌تری را بردارند.
آبروی جمهوری اسلامی به انتخابات و حضور مردم در پای صندوقهای رأی و تأثیر یکایک مردم در انتخاب مدیران شایسته در کشور است. امروز جهاد علمی و اقتصادی نیازمند مجلسی قوی، مومن، انقلابی، بانشاط و دشمن ستیز است. رهبر انقلاب اسلامی با دعوت همگانی از مردم برای شرکت در انتخابات می‌فرمایند: «هرکس به ایران علاقه‌مند است و امنیت کشور، حل شدن مشکلات و گردش صحیح نخبگانی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.»
شرکت در انتخابات، وظیفه عمومی آحاد جامعه است و همه باید در سرنوشت کشورشان نقش داشته باشند که این مسئله به ویژه در این ایام از اهمیت بیشتری برخوردار است. قطعا قدرت‌های بزرگ تحمل قدرت مردم ایران را ندارند و به هر اقدامی جهت جلوگیری از پیشرفت و توسعه کشور دست می‌زنند و از یکطرف سردار رشیدی همچون سپهبد شهید سلیمانی، را ترور می‌کنند تا با ترور وی، ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم کنند و از طرفی دیگر، عدم مشارکت مردم در انتخابات را به انتظار می‌کشند. بیعت ما با خون شهیدان و سردار عزیزمان، شرکت در انتخابات است، هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد امنیت و اقتدار کشور بیشتر شده و سیلی محکم دیگری بر گوش دشمنان این نظام و انقلاب خواهد بود.
ما نخبگان علمی، اساتید دانشگاه، مخترعان، مبتکران و پژوهشگران استان بوشهر از همه مردم فهیم، انقلابی و همیشه در صحنه دعوت می کنیم با مشارکت حداکثری خود در انتخابات روز جمعه دوم اسفندماه، جلوه دیگری از رشادت و روحیه انقلابی گری خود را به اثبات رسانده و بار دیگر به دعوت اسلام عزیز لبیک گفته و با حضور حماسی خود لشکر یزیدیان زمان را ناکام گذارند. در پایان به دشمنان روسیاه اسلام و انقلاب اعلام می کنیم  که در راه دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی همه ما سردار حاج قاسم سلیمانی هستیم.

جمعی از نخبگان، مخترعان، اساتید دانشگاه و پژوهشگران بسیجی استان بوشهر

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۴:۱۴

شناسه خبر: 85842

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب