ضرورت بهره مندی از فناوری هسته ای بر ای تولید ثر خبرگزاری علم و فناوری - ضرورت بهره مندی از فناوری هسته ای بر ای تولید ثروت و ایجاد فرصت کار آفرینی
مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان مطرح کرد؛

ضرورت بهره مندی از فناوری هسته ای بر ای تولید ثروت و ایجاد فرصت کار آفرینی

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت: بهره مندی از فناوری های هسته ای در راستای تولید ثروت و فرصت های جدید کار آفرینی ضروری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان، یونس رنجکش در کمیته بررسی طرح های سرمایه گذاری با محوریت فناوری های هسته ای در گیلان گفت:‌ گیلان زیرساخت های لازم برای استفاده از فناوری هسته ای در بخش های مختلف را داراست.
وی ادامه داد : استقرار اینگونه طرح های سرمایه گذاری موجب گشوده شدن پنجره های جدید با توجه به بسترهای موجود در زمینه بازار هدف و منابع انسانی متخصص در زمینه اشتغال و کارآفرینی های جدید خواهد شد.

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان شرایط اقلیمی و جغرافیایی گیلان و نوع کالاها و خدمات قابل ارائه در این استان را بازارکار بالقوه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در زمینه های متنوع کشاورزی، صنایع، پزشکی و سایر موارد ظرفیت های گیلان می تواند موجب ایجاد بازارهای کار جدید با بهره مندی از تکنولوژی و فناوری های  هسته ای باشد.
رنج کش اظهار داشت:‌ دستگاههای اجرایی استان با بررسی های همه جانبه در راستای تامین اهداف استانی و ملی می توانند در ایجاد بسترهای بهتر استقرار تاسیسات مربوطه بسیار موثر باشند.
مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده شرایط مناسب برای استقرار این واحدها در استان وجود دارد و دستگاههای اجرایی مرتبط بویژه مراکز علمی و دانشگاهی می توانند، مشارکت جدی در این بخش داشته باشند.

انتهای پیام

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 85857

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب