مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان مطرح کرد؛

ضرورت بهره مندی از فناوری هسته ای بر ای تولید ثروت و ایجاد فرصت کار آفرینی

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت: بهره مندی از فناوری های هسته ای در راستای تولید ثروت و فرصت های جدید کار آفرینی ضروری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان، یونس رنجکش در کمیته بررسی طرح های سرمایه گذاری با محوریت فناوری های هسته ای در گیلان گفت:‌ گیلان زیرساخت های لازم برای استفاده از فناوری هسته ای در بخش های مختلف را داراست.
وی ادامه داد : استقرار اینگونه طرح های سرمایه گذاری موجب گشوده شدن پنجره های جدید با توجه به بسترهای موجود در زمینه بازار هدف و منابع انسانی متخصص در زمینه اشتغال و کارآفرینی های جدید خواهد شد.

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان شرایط اقلیمی و جغرافیایی گیلان و نوع کالاها و خدمات قابل ارائه در این استان را بازارکار بالقوه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در زمینه های متنوع کشاورزی، صنایع، پزشکی و سایر موارد ظرفیت های گیلان می تواند موجب ایجاد بازارهای کار جدید با بهره مندی از تکنولوژی و فناوری های  هسته ای باشد.
رنج کش اظهار داشت:‌ دستگاههای اجرایی استان با بررسی های همه جانبه در راستای تامین اهداف استانی و ملی می توانند در ایجاد بسترهای بهتر استقرار تاسیسات مربوطه بسیار موثر باشند.
مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده شرایط مناسب برای استقرار این واحدها در استان وجود دارد و دستگاههای اجرایی مرتبط بویژه مراکز علمی و دانشگاهی می توانند، مشارکت جدی در این بخش داشته باشند.

انتهای پیام

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 85857

مطالب مرتبط :
سی

ترور یکی از دانشمندان رده بالای کشور/ محسن فخری زاده در آبسرد دماوند به شهادت رسید+عکس

ساعاتی قبل محسن فخری زاده یکی از دانشمندان حوزه موشکی کشور به دست عوامل تروریست در اطراف تهران ترور شد.

هسته ای

مونتاژ بزرگترین آزمایش فیوژن هسته‌ای جهان

دانشمندان مونتاژ بزرگترین آزمایش فیوژن هسته ای جهان را آغاز می کنند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب