برگزاری استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق در تبریز خبرگزاری علم و فناوری - برگزاری استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق در تبریز

برگزاری استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق در تبریز

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز اولین رویداد استارت آپ ویکند بین المللی صنعت برق را در سوم اردیبهشت ماه سال ۹۹درتبریز برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی دکتر پورزیاد رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری گفت:این رویداد در جهت حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر ایده های نو و تجاری سازی آنها در حوزه صنعت و در کنار آن حل چالش موجود در صنعت برگزار می شود.

وی افزود : شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریزبا هدف مشارکت دادن دانشگاهیان و متخصصین این حوزه در رفع چالش های موجود در این صنعت، به برگزاری این رویداد   بزرگ و بین المللی صنعت برق کشور اقدام نموده است.

 پورزیاد ادامه داد: بهره مندی از تجارب و دانش بزرگان صنعت برق،  حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر ایده های نو ،امکان تیم سازی و شروع کسب و کار،آشنایی با متخصصین و علاقه مندان صنعت برق،بهره مندی از کارگاه های آموزشی متنوع و ... از جمله مهم ترین اهداف برگزاری رویداد بین المللی استارت‌آپ ویکند عنوان شده است.

 دکتر پورزیاد محورهای برگزاری این رویداد بین امللی را ، کاهش پیک بار در زمان اوج مصرف، مدیریت مصرف انرژی و تحول دیجیتال در صنعت برق را ذکر کرد.

رئیس مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز  مهلت ارسال ایده های فناورانه و نوآرانه در صنعت برق را هشم اسفند ماه و  و اعلام نتایج مرحله اول را ۱۳ اسفندماه۹۸ اعلام کرد.

وی ادامه داد : محققان ،پژوهشگران و تمامی علاقه مندابه شرکت در این رویداد جهت ارائه طرح ­های خود به دو روش زیر می­توانند اقدام نمایند:۱)  تهیه فیلم از طرح و یا ایده محوری مبتنی بر محورهای ارائه شده برای رویداد:

علاقه مندان به ارائه طرح می­توانند از کلیات طرح خود فیلمی به مدت حداکثر ۳ دقیقه و حداکثر ۴ مگابایت تهیه و برای بررسی­ های اولیه در مرحله ثبت ایده به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند.

۲)تهیه Power Point از طرح و یا ایده محوری مبتنی بر محورهای ارائه شده برای رویداد:

علاقه مندان در صورت عدم امکان تهیه فیلم می­توانند با دانلود نمونه Power Point بارگذاری شده در سایت با رعایت حداکثر حجم ۴ مگابایت، نسبت به ارائه طرح خود براساس موارد خواسته شده اقدام نمایند. لذا ضروریست بعد از تکمیل Power Point  مذکور و تبدیل آن به pdf در مرحله ثبت ایده فایل خود را برای بررسی­های اولیه به دبیرخانه رویداد واقع در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز ارسال گردد.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱:۱۷

شناسه خبر: 85895

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب