ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات جهانیان را شگف خبرگزاری علم و فناوری - ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات جهانیان را شگفت زده می کنند/ضرورت انتخاب نمایندگان انقلابی و کارآمد
رئیس بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات جهانیان را شگفت زده می کنند/ضرورت انتخاب نمایندگان انقلابی و کارآمد

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان تاکید کرد: ملت ایران همیشه با حضور در صحنه های مختلف انقلاب جهانیان را شگفت زده و انگشت به دهان کردند که به فضل الهی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری را به دفتر اقتخارات خود می افزایند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، در روز جمعه دوم اسفند ماه سال 1398 یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی به همراه انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در سراسر کشور و استان خوزستان برگزار می شود.

به همین مناسبت به سراغ عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان رفتیم تا درباره ضرورت شرکت در انتخابات مطالبی را بیان کند.

ملت مشت محکمی بر دهان دشمنان می زنند

عبدالله بابااحمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان خوزستان اظهار کرد: در روز جمعه دوم اسفند ماه ملت شریف و همیشه در صحنه ایران بار دیگر به میدان می آیند تا با حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایندگان جدید را انتخاب کنند.

وی افزود: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم مانند گذشته پای صندوق های رای حاضر می شوند تا بار دیگر به تکلیف شرعی و ملی خود عمل کنند.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان در ادامه سخنان خود تصریح کرد: ملت ایران با شرکت در پای صندوق های رای علاوه بر انتخاب نمایندگان مدنظر خود برای حضور در مجلس یازدهم مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و کشور ایران می زنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هر رای ملت ایران مانند سیلی محکمی است که بر چهره دشمنان این مرز بوم به ویژه آمریکای جنایتکار، رژیم کودکش صهیونیست و روباه مکار انگلیس خبیث فرود می آید بنابراین همه آحاد مردم باید در این همایش بزرگ سیاسی حضور پرشوری داشته باشند.

بابااحمدیان در بخش دیگری از سخنان خود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان خوزستان از همه ملت ایران زن و مرد، پیر و جوان، دانشجویان، اساتید دانشگاه، دانش آموزان، معلمان، مهندسان، طلاب و روحانیون، بازاریان، محققان، پژوهشگران، مخترعان و مبتکران دعوت کرد تا در روز جمعه دوم اسفند ماه در پای صندوق های رای حاضر شوند.

خلق حماسه ای دیگر در پای صندوق های رای

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان تاکید کرد: ملت ایران همیشه با حضور در صحنه های مختلف انقلاب جهانیان را شگفت زده و انگشت به دهان کردند که به فضل الهی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری را به دفتر اقتخارات خود می افزایند.

وی حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات روز جمعه دوم اسفند را تضمین کننده امنیت و اقتدار کشور دانست و عنوان کرد: دشمنان ما در روزهای گذشته تبلیغات زیادی را برای شرکت نکردن مردم در انتخابات به راه انداختند ولی به یاری خداوند ملت ایران با حضور کم نظیر خود جواب دندان شکنی را به آنها می دهند.

بابااحمدیان با دعوت همگان برای انتخاب افراد اصلح به برخی از ویژگی های مهم نمایندگان اشاره کرد و گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند نماینده مجلس باید فردی مومن، انقلابی، کارآمد و دارای روحیه جهادی باشد تا بتواند برای حل مشکلات کشور چاره اندیشی کند.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان بیان کرد: همچنین نماینده مجلس باید شجاع و به معنی واقعی طرفدار عدالت و مبارزه کننده با فساد باشد تا بتواند از حق مردم دفاع کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲:۲۹

شناسه خبر: 85929

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب