خبرگزاری علم و فناوری

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت بهبهان خبر داد

کشف ۲ هزار ماسک احتکار شده در بهبهان/ ماسک ها بین مردم توزیع شد

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت بهبهان از کشف کشف بیش از ۲ هزار ماسک احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، چندی روزی است که بیماری کرونا در چند استان کشور مشاهده شده که این مسئله سبب شد تا مسئولان استان خوزستان تمهیداتی را بیندیشند.

یکی از اقدامات باززسی از مراکز داروخانه‌ ها و مراکز فروش کالای پزشکی است که در بهبهان نیز این کار از سوی واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت انجام شد.

در همین ارتباط مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت بهبهان اظهار کرد: تعداد ۲ هزار و نود ماسک تنفسی که احتکار شده بود توسط بازرسین ما کشف شد.

صادق بهمئی در این زمینه توضیح داد که ۳ اکیپ از بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان و یک اکیپ مشترک به همراه کارشناسان غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی بهبهان از داروخانه‌ ها و مراکز فروش کالای پزشکی بازرسی کردند.

شهروندان تخلفات را از طریق شماره ۱۲۴ گزارش دهند

وی در ادامه بیان کرد: در بازرسی ‌های انجام شده از داروخانه‌ ها و مراکز فروش کالای پزشکی تعداد ۲ هزار و نود ماسک تنفسی که احتکار شده بود.

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت بهبهان خاطرنشان کرد: ماسک های کشف شده با نظارت بازرسین با نرخ مصوب بین عموم مردم توزیع شدند.

بهمئی در این زمینه عنوان کرد: متخلفان با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند تا مراحل قانوی طی شود.

وی در پایان سخنان خود گفت: شهروندان هر گونه موارد تخلف شامل گرانفروشی، کم فروشی و احتکار را از طریق شماره ۱۲۴ به ستاد خبری اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بهبهان اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳:۱۰

شناسه خبر: 86030

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب